2733
2739
عنوان

کمر درد در ماه هشتم عادیه به نظرتون ؟

24214 بازدید | 27 پست

سلام به همگی .من هفته ۳۳هستم و الان دو روزه که وقتی می‌شینم یه کم یهو یه دردی میپیچه توی پایین کمرم نزدیک لگنم .باید همش دراز بکشم .به نظرتون عادیه ؟خیلی نگرانم .بعد گاهی خیلی انقبضاتم زیاد میشه پشت سر هم یا نمی‌دونم جوجو هست که تکوناش زیاد میشه نمیتونم تشخیص بدم .نکنه نی نی اومده توی لگنم ؟میترسم یهو زایمان زودرس بشه خدایی نکرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی عزیزم ؟پس کمر درد عادیه ؟یعنی یه دردی میپیچه توی کمرم 

والا من که هر دردی که فکرش رو کنی سراغم اومده ... یعنی بابام در اومد تو این ۸ ماه الانم که دیگه بدتر شدم... کمردرد و پادرد که دیگه جز طبیعی ترینشون هست

برای سلامتی نینیم صلوات میفرستین؟
2728
والا من که هر دردی که فکرش رو کنی سراغم اومده ... یعنی بابام در اومد تو این ۸ ماه الانم که دیگه بدتر ...

راستش منم همینطور 🙈😯یه چیزای عجیب غریب که هیچکس تو بارداری تجربه نکرده بود.امیدوارم بهتر باشی و به سلامت نی نی  نازتو بغل کنی .شما هم کمر دردت یه جوری بود نمیتونستی بشینی؟

من ک فک میکردم بچه داره میاد از بس کمر درد دارم  ن میتونم راه برم ن بشینم ن دراز بکشم

شما هم سی و سه هفته ای عزیزم ؟پس طبیعیه این درد ؟به دکترم گفتی ؟دردش مثل پریودی بود ؟

2738
راستش منم همینطور 🙈😯یه چیزای عجیب غریب که هیچکس تو بارداری تجربه نکرده بود.امیدوارم بهتر باشی و به ...

من بیشتر مواقع دراز کش هستم زیاد نمیشینم... تو یه حالت که اصلا نمیتونم چند دقیقه باشم. یا رگ هام میگیرن یا خواب میرن یا درد میگیرن... میخوابمم نمیتونم پاشم😣😣😣😣موقع خواب واسه از این پهلو شدن به اون پهلو شدن اصلا نمیتونم بلند شم همینجوری برا خودم غلت میزنم😣😣😣

برای سلامتی نینیم صلوات میفرستین؟
شما هم سی و سه هفته ای عزیزم ؟پس طبیعیه این درد ؟به دکترم گفتی ؟دردش مثل پریودی بود ؟

اره 

خیلی درد بدی بود هی میگیره ول میکنه 

هیییی خواهر هرچی بگیم میگن طبیعیه 

دیدم که برنداشت کسی نَعشم از زمین......خود نِعش خود به شانه گرفتم گریستم...🦋🌧🌧
من بیشتر مواقع دراز کش هستم زیاد نمیشینم... تو یه حالت که اصلا نمیتونم چند دقیقه باشم. یا رگ هام میگ ...

وااای منم همینطورم شبها که اصلا اصلا دیگه نمیتونم بخوابم کلافه ام .شبها انقباضاتم خیلی زیادتره و دردهای مختلفم همه جام .

اره  خیلی درد بدی بود هی میگیره ول میکنه  هیییی خواهر هرچی بگیم میگن طبیعیه

آره والا هرچی هم میگی به دکتر میگه دیگه باید تحمل کنی به پهلوی چپ بخواب.من نمی‌دونم چرا برای هیچ کدوم از دردایی که دارم درمانی هم نیست همش باید تحمل کرد .

منم ۳۳ هفته ام 😁برای انقباضاتون چیزی مصرف نمیکنید چون دکتر به من قرص داده برای جلوگیری از زایمان زو ...

نه عزیزم هنوز به دکترم نگفتم هفته دیگه وقت دارم .یکم هم میترسم معاینه کنه یهو میگن خیلی درد داره انگار 😯

2706