2737
2734
عنوان

به هیچ وجه از دیجی کالا جنس گارانتی دار نگیرید...گارانتی هاش دروغن

| مشاهده متن کامل بحث + 1827 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما یه تبلت ازشون خریدیم از تو جعبه درآوردیم اصلا روشن نشد همون لحظه بردیم پس دادیم گفتن چون جعبه رو ...

چه مسخره خوب تا بازش نکنی تز کجا باید متوجه بشی که خرابه!!!

واقعا که چقدر دزدن

خدایا شکرت
2728
ببین اگه از هیچ جا نتیجه نگرفتی برو خود اداره بازرگانی از تعزیرات بالاتره  حتما پیگیری میکنن ...

آره تعزیرات فوق العاده عمل میکنه خیلی سریع رسیدگی میکنه

یه زن همیشه باید امید داشته باشه
2738
من اصلا نمیتونم اینترنتی خرید کنم  حتما باید یا نمایندگی باشه یا مغازه  اینجوری میتونم ب ...

منم دیگه هیچ وقت ازشون خرید نمی کنم بی ادب و طلبکار و دزد فقط همین....مطمئنا با این شیوه ای که پیش گرفتن تا چند سال بعد منحل می شن...البته به حد کافی بالا کشیدن

سلام

عزیزم شما نتیجه ای گرفتین از شکایت از دیجیکالا؟ اصلا شکایت کردین؟

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
سلام عزیزم شما نتیجه ای گرفتین از شکایت از دیجیکالا؟ اصلا شکایت کردین؟

سلام عزیزم بله من رفتم آنلاین شکایتم رو تعزیرات ثبت کردم. از دیجیکالا با هم تماس گرفتن شما شکایت ثبت کردید بیایید ما پولتون رو میدیم ول کنید. من گفتم ارزش پول من کلی کم شده، من محصول رو میخوام گفتن نه نمیشه فلان.بعد خیلی پی شکایت اینترنتی م رو گرفتم کلی تلفن کردم اینور اونور. به همين دیگه پاس میدادن. یا می گفتن فردا تماس بگیر نتیجه مشخص بشه. آخر سر گفتن نه شکایتی ثبت نشده. اگه میخوای مدارکت رو بردار حضوري برو صنعت و معدن. در حالا که فردا روز که من شکایت ثبت کردم از دیجیکالا به من زنگ زدن. و این یعنی آدم دارن اونجا و شکایت ها رو گم و گور می کنن. من واقعا دیگه وقت نداشتم پروسه ۳ ماهه رو تكرار کنم چون مافیاشون قوی هست و به هیچ جا نمی رسی. و ول کردم. هنوز اون ساعت خراب رو دارم وپولم معادل 10-12 میلیون الان هیچی شد. 

سلام عزیزم بله من رفتم آنلاین شکایتم رو تعزیرات ثبت کردم. از دیجیکالا با هم تماس گرفتن شما شکایت ثبت ...

مرسی عزیزم که وقت گذاشتین و جواب دادین.

من میخواستم لپ تاپ خرید کنم ولی به خاطر گارانتی میترسیدم. با این حساب گارانتیشون اعتبار نداره و ارزش نداره. آدم یکی دو تومن گرونتر بخره می ارزه به این وضعیت

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.