2733
2734
از دیجی کالا تیرماه یک ساعت هوشمند یه قیمت ۱۴۹۰۰۰۰ خریداری کردم همراه با گارانتی شرکت حامی ...ساعت خود به خود دچار مشکل شده از اوایل مهرماه به گارنتی مراجعه کردم گفتند گارانتی نداره و دیجی کالا تماس بگیرم....با دیجی کالا تماس گرفتم بعد از دوماه بازی دادن من الان معلوم شده گارانتی نداشته و به دروغ با گارانتی فروختن
والان میگن کاری نمی تونیم بکنیم جز این که ساعت رو پس بگیریم و پولتون رو بدیم
ساعت الان ۴ میلیون شده
الان من می خوام ازشون شکایت کنم به دروغ جنس رو با گارانتی به من فروختن
اگه می دونستم دزدن همون موقع از جای دیگه ساعت رو می گرفتم....

البته من حتما جلو این کلاهبرداری اینترنتی وا میستم و فردا اول صبح میرم دادسرای جرایم اینترنتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دارم منفجر میشم  انقدر از خودشون مطمئنن همش می گه فقط میتونیم پولت رو پس بدیم بعد این همه بازی دادن....من حتما تا تهش میرم و میام بهتون میگم چی شد پلیس فتا که گفت به سرعت رسیدگی می کنن

2738

من مولنکس خریدم خوبه ولی نمیدونم چرا موقع اسیاب از کجلشه هی هرچی اسیاب میکنم میریزه بیرون.پودرش😔

فاتحه بخونیم واس اونی که فکرمیکنه خیلی مهمه اما مرده ای بیش نیش.😂😂😂فاااتحه.
باریکلا خوشم اومد میخوای بری دنبال شکایت  

نمی دونی چه جور بازیم دادن م یگفتن نه اگه حامی قبول نکنه ما براتون تعویض می کنیم! الان نه تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه پولت رو پس بدیم

ما یه تبلت ازشون خریدیم از تو جعبه درآوردیم اصلا روشن نشد

همون لحظه بردیم پس دادیم گفتن چون جعبه رو باز کردین باید بره کمیسیون و فلان و بهمان

دو ماه رفتیم و اومدیم تا پول خودمون رو پس گرفتیم

2706