2726

دو سه شب پیش خونه دوستم رفتم از دم درشون یه چیزی بگیرم و بیام...چون شب بود تنها نرفتم و شوهرمم با من بود...

نه به خاطر امنیت..

به خاطر تنهایی خودم....

وقتی برمیگشتم دیدم یه دختر بچه شش هفت ساله تنها نشسته و بغض کرده دم در یه خونه....

نگه داشت شوهرم.

گفتم چرا اینجا نشستی؟

مامانت کجاست.....خونه تون کو...دخترک فقط بغض کرده بود...گفتم خونه تون اینجاست؟ گفت نه...یه جای دوره..گفتم پاشو ببرمت خونه تون...

گفت نه..همینجا میشینم..

بابام میاد دنبالم...

گفت اینجا خونه خالمه....

در زدم...

اما کسی در رو باز نکرد...

حدود ده دقیقه در زدم..

گفتم من اینجا رهات نمی کنم...بیا بریم ..

ممکنه آدم های بد پیدا بشن..خطرناکه...

من و من کرد.

گفت این یکی هم خونه خالمه..اما شما برید...خودم در میزنم...

خلاصه قبول نکردم و خودم در زدم..یه خانوم اومد دم در..گفتم این بچه رو میشناسین؟ گفت بله..این خواهرزادمه....گفت میرم خونه اون یکی خاله م...گفتم اون یکی خاله شم که گویا نیست....

همینجوری امانت مردم رو نگه میدارید؟؟؟؟

خلاصه کلی منت سرش گذاشتم و گفتم مواظب دسته گل هاتون بیشتر باشید...این حوادث که توی اخبار میشنوید فقط برای شهرهای دیگه نیست..ممکنه دور از جون برای نزدیک ترین کس آدم اتفاق بیفته

لایک نکنین. سپاس.....

به خانوم سهل انگار گفتم همین الان زنگ بزن به مادرش...گفت اینجا هم خونه ماست..چه فرقی می کنه..گفتم نه..زنگ بزن خیالم که راحت شد میرم..خلاصثه تماس گرفت و قرار شد پدر بچه بیاد دنبالش.......

لایک نکنین. سپاس.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یک دخترک خیلی ناز و دوست داشتنی......تپل و قشنگ..اسمش هم سحر بود...

حیف این دسته گل ها....

مادرشم بی خیال بوده...

باشه خونه خاله...

از کجا معلوم چشم های شوهر خاله ناپاک نباشه...................

لایک نکنین. سپاس.....

ای بابا از دست پدرومادرای بیخیال و بی مسئولیت 

چندشب پیش رفته بودیم ساندویچ بخریم یه دختربچه هشت ساله با دوچرخه اومد سفارش هشت تا ساندویچ داد به همسرم گفتم ببین کسی همراهش نیست هرچی نگاه کردیم دیدیم تنها اومده سفارشش آماده شد سوار دوچرخه شد ورفت 

خاک توسر پدرومادری که بچشو ساعت ۹شب به خاطر شکمش میون این همه خطر رها میکنه این پدرومادرها لیاقت بچه دارشدن ندارن

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

نمی دونم دعواش کرده بودند که دختر کوچولو به حالت قهر و بغض نشسته بود دم در خونه...در هم بسته بود ...

هوا هم تاریک........

کنار خونه هم زمین خالی و نساخته...

اعصابم برای بی خیالی مادره بیشتر خرد شد........

لایک نکنین. سپاس.....
2706