2726
عنوان

جداکردن جای خواب بچه

179 بازدید | 5 پست

پسرم یک سال ودوماهشه خیلی به من میچسبه موقع خواب چندباربیدارمیشه میاد سرشومیذاره کنار من میخوابه چطوری جاشو جداکنم سه تامونم روتخت خودمون میخوابیم

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
دختر من ١٧ ماهشه الان با هم دو تايى رو زمين خوابيديم شوهرم تنها رو تخت من خيلى وابسته ام به دخترم نم ...

منم به پسرم وابستم ولی خب نمیشه که همش به من بچسبه شوهرم بنده خدا همش پس کلمو میبینه شبا جای اینکه راحت هموبغل کنیم بخوابیم تا دانیال خوابش سنگین نشه همینطور ازپشت بغلم میکنه که اونم گاهی دانیال میفهمه نمیذاره بهم دست بزنه میاد وسط میخوابه

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم به پسرم وابستم ولی خب نمیشه که همش به من بچسبه شوهرم بنده خدا همش پس کلمو میبینه شبا جای اینکه ر ...

اشكال نداره لذت ببر از پيش پسرت خوابيدن انقدر زود بزرگ ميشن كه بعدا حسرت اين روزا رو ميخورى من كه همش ميچسبم بهش شوهرم ميگه يادم باشه يه سطل چسب بخرم شمارو بچسبونم به هم

2728
اشكال نداره لذت ببر از پيش پسرت خوابيدن انقدر زود بزرگ ميشن كه بعدا حسرت اين روزا رو ميخورى من كه هم ...

اخی عزیزم شوهرمنم حسودی میکنه میگه پسرتودوست داری منوفراموش کردی😂

پسر منم با شوهرم میخوابه توی اتاق..

من هم با دخترم توی یک اتاق دیگه......

اعصابمم بسی خرد است بابت این موضوع........

پسر است دیگر.....

گاهی قلدر بازی اش گل می کند..........

به باباش میگه باید پیش من بخوابی

لایک نکنین. سپاس.....