2737
2734

من،، قرصشو نه،،مایعشو میخوردم 1000 شو

باعث میشدم زودتر و بیشتر عرق کنم

حس انرژی و ورزش ميداد بهم،،الان تموم کردم باز قصد خرید دارم 20 تا خوردم،،کیستمم خوب شد با ورزش ب همراه. ال کارنتین

دلم شوهر خوب و نی نی میخاد؛یکبار جداشدم؛ تو رو خدا برام دعا کنید❤😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام.بعله..ولی مدت زمان کمی مصرف کردم..سوخت و ساز بدن رو میبره بالا و چربی سوزی داره..ولی برای خانم ها بهتره که بعد ورزش پروتئین زیادی مصرف بشه یکی از دلایلشم اینکه سینه رو آب میکنه

بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن است
2731
2738

بچه ها عوارض نداره ؟🤔

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
چه خوب  واسه من خاک میخوره😔

چرا عزیزم ؟؟ اگه اضافه وزن داری حتما استفاده کن ..

میخوای از فردا تاپیک بزنم صدات کنم ؟؟ 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
2706