2726
عنوان

کودک ۲ساله

696 بازدید | 20 پست

خانوما سلام ،شمایی که بچه هاتون الان ۲سال رو تموم کردن بچه هاتون شبا چند بار بیدار میشن ؟شما چیکار میکنید وقتی بیدار میشن ؟دختر من هنوز شیر شبانه میخوره ینی شیر پاستوریزه میخوره قبلا شیر خشکی بود از سه ماه پیش دیگه شیر پاستوریزه میدم شبا که بیدار میشه خودش شیر میخواد نمیدونم از روی عادات یا واقعا گشنش میشه ،!کسی هست مثل من باشه آیا؟

دختر من ١٨ ماهشه چند وقتيه بيدار ميشه شبا ولى نه براى شير، بيدار ميشه صدام ميزنه(جاى خوابش جداس) ميرم بغلش ميكنم ميذارمش رو پام دوباره ميخوابه

البته تازگيا بهش شير ميدم ميگم شايد از گرسنگى باشه

مادرم را هیچوقت ندیدم که پرواز کند ؛ زیرا به پایش من را بسته بود ؛ پدرم را و همه ی زندگیش را …

دو سالو ۸ ماهش هنو شبا شیر میخوره ولی رقیق میدمش....خوابشم ی وقت میبینی هر دو ساعت بیداره...ی وقت میبینی تا ۴ صب میخوابه ی وقت تا ۵ ...شده ک تا ۶ صب حتم ی کله خوابیده ولی بیشتر نهههه...کلا روال مرتبی نداره حوابش

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من ١٨ ماهشه چند وقتيه بيدار ميشه شبا ولى نه براى شير، بيدار ميشه صدام ميزنه(جاى خوابش جداس) مير ...

چقد خوبه که جداش کردیم من هنوز نتونستم جدا کنم شبا که غلت میخوره از پیشم میره اونور تر تا بیدار میشه تندی میاد پیشم 

2728

عادت میشه براشون دختر من نصف شب پامیشد اب میخورد یه مدت وقتی بیدار میشد اروم دوباره میخوابوندمش ترکش شد کلا خوردن چیزی نصف شب برای دندوناشون هم ضرر داره نهایتا اخر شب بدید بعدش بخوابه البته هر عاوتی طول میکشه تا از سر بچه بیفته

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
دو سالو ۸ ماهش هنو شبا شیر میخوره ولی رقیق میدمش....خوابشم ی وقت میبینی هر دو ساعت بیداره...ی وقت می ...

إ پس فقط من نیستم که اینجوریم ،من فک کردم شاید من تنبلی کردم و نتونستم از شیر بگیرمش از اینورم میگم گناه داره گشنه میمونه که بیدار میشه میخواد دیگه در هر صورت موندم من 

ببین عزیزم خواهشها عادت نده شب به بچه شیر بدی یا اب یا غذا..ازمن ب تو نصیحت چون کار همیشگیش میشه..بعدم هرشب یک ساعت قبل خواب سیرش کن تا شب کمتر بیدار بشه ن اینکه معدشو سنگین کنه..چون من خودم پسرم پدرمو در اورد 14ماهگی از شیر گرفتمش عادتش دادم ب شیشه شیر اونم شیر پاستوریزه تا یکسالونیم کار هرشبم بود تا صبح سه بار بیدار میشد واسه شیر..اوه یادم میاد حالم بد میشه از اونموقع ها

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
إ پس فقط من نیستم که اینجوریم ،من فک کردم شاید من تنبلی کردم و نتونستم از شیر بگیرمش از اینورم میگم ...

پسر من گ گشنه نیست از رو عادته....رقیق میدم در حد رنگ سفید گرفتن اونم میخوره میخوابه ....قبل خوابم میخوره الان خاموشی زدیم شیشه بدسته کنارش تو اتاقش میخوابم تا بخوابه و بعد من برم سر جا خودم نصف شبا هم ک صدا میکنه میام پیشش...انگار میک زدنو دوست داره...فعلانم نمیخوام از شیشه بگیرم تا خودش بزار کنار چون کل فامیلمون شیشه ایی بودن انقددد خوردن تا خودشون خجالت کشیدن

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
ببین عزیزم خواهشها عادت نده شب به بچه شیر بدی یا اب یا غذا..ازمن ب تو نصیحت چون کار همیشگیش میشه..بع ...

خب شما چطوری تونستین این عادت از سرش بندازین وقتی بیدار میشه شیر میخواد اگه ندم گریه میکنه و میخواد اونوموقع چیکار کنم؟

چقد خوبه که جداش کردیم من هنوز نتونستم جدا کنم شبا که غلت میخوره از پیشم میره اونور تر تا بیدار میشه ...

اره بخاطر بچه دومم مجبور شدم زودتر جداش كنم كه اذيت نشم

البته خيلى كار راحتى بود دخترمم پايه بود 😃

مادرم را هیچوقت ندیدم که پرواز کند ؛ زیرا به پایش من را بسته بود ؛ پدرم را و همه ی زندگیش را …
پسر من گ گشنه نیست از رو عادته....رقیق میدم در حد رنگ سفید گرفتن اونم میخوره میخوابه ....قبل خوابم م ...

بچه ها متفاوتن ولی طبق یه طبقه بندی بچه ها تو هر سنی یه لیبیدو ای دارن که باید ارضا شه مثلا تا دو سالگی مکیدنه ،تا سه سالگی نگه داری مدفوع و خروج یهویی ان و تا ۶سالگی این لیبیدو از مقعد به آلت تغییر مکان میده و کلا مبحثش زیاده اینکه گفتین مکیدنو دوس داره یاد اون افتادم ،خدا حفظش کنه 

خب شما چطوری تونستین این عادت از سرش بندازین وقتی بیدار میشه شیر میخواد اگه ندم گریه میکنه و میخواد ...

پسرمنم خیلی اذیتم کرد تا از سرش افتاد سخت کنار اومد شبا گریه میکرد ولی خودم دیگه بریده بودم از این کار تکراری واعصابم خراب شده بود دیگه کنار نبومدم  آخرم موفق شدم بهش ندادم الان دیگه راحت شدم

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
2706