2737
2734
عنوان

عزیزان به کمکتون احتیاج دارم

114 بازدید | 19 پست

بچه ها من یک ساله که نزدیکی میکنم باهمسرم و طبیعی جلوگیری میکنیم تقریبا ازهمون موقع ها پریودی با درد وحشتناک دارم همش تیر میکشه نمتونم بشینم حالت تهوع شدید اصلا میمیرمو زنده میشم

بچه ها چکارکنم خوب بشم عفونت داشتم دکتر گفت خوب شده فرستادم سونو هیچی نبود مامانم میگه احتمالا رحمت دنبال بچس 🤨 خواهرم میگه احتمالا عفونتت عود کرده اون خواهرم میگه با وسایل جلوگیری کن من به کاند... و قرص حساسیت دارم شدید وای بچه ها ینی کابوس میبینم پریود شدم چکارکنم خوب شم درد نمیگم نداشته باشه ولی حداقل مث ادم مثلا باید دوتا ژلوفن یا دوتا دیکلوفناک بخورم تا یذره بهترشم بتونم راه برم قطع هم نمیشه چکارکنم

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

خونریزیمم کم نیس انواع دم نوشا رو میخورم حوله گرم میزارم نوارمو تند تند عوض میکنم اب گرم میریزم حموم نمیرم دیگه چکارکنم خداااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا دوست من رازیانه میخوره میگه خیلی عالیه .توام امتحان کن.پودرشو بریز تو اب جوش دم کشید بخور هرروز

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
چرا حامله نمیشی

سنم کمه یکسالو نیمه عقدم ولی شش ماهه خونه تودمم ۱۹ سالمه دارم درس میخونم نمیخوام هم میترسم

2738

عزیزم بخدا هیچ کمکی نمیتونم بهت بکنم ولی خیلی ناراحت شدم و کاملا درکت میکنم

از خدا میخوام هر چی زودتر خوب شی

ولی حتما پیش یه متخصص طب سنتی برو

بعضی بیماریها هستن که طب سنتی ازشون سردر نمیاره

عزیزم دکتر برین آزمایش و سونو شاید میگم شاید اندومتریوز داشته باشین

اندومتریوز چیه میگم سونو رفتم هیچی نبود حتی دکتر تعجب کرد گفت قرص بخور چاره ای نداری

عزیزم بخدا هیچ کمکی نمیتونم بهت بکنم ولی خیلی ناراحت شدم و کاملا درکت میکنم از خدا میخوام هر چی زود ...

مامانم دکتر طب سنتیه،😭 دعا کن فقط واسم 

2706