2726

واای😂😂سلاام

بچه ها برنجم دم کشیده ۱ ربع ازش گذشته..

هانا هم از صبح نخوابیده اینقد اذیت کرده ک  فقط گریه کردمااا..دیگه الان به زور خوابید رو پام..اصلا نمیتونم ریسک کنم بذارمش زمین برم گازو خاموش کنم..خدا یا واسه هیچ بنده ای پیش نیاد😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا من از این بدتراش هم پیش اومده بود 😭😭😭

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
2728
برا من از این بدتراش هم پیش اومده بود 😭😭😭

راست میگی؟بگو😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

اوه اوه..نه دیگه خستس خوابش سنگینه.. 😊

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
من یه بار در این موقعیت بودم نزدیک بود خودمو خیس کنم جرات نداشتم برم دستشویی ،بعدش پسرمو عادت دادم ب ...

گهواره نداره🤕

اوه اوه..نه دیگه خستس خوابش سنگینه.. 😊

خیلی پدرسوخته ست هاا😂😂

من از صبح گشنه بودم الان خوراك لوبيام حاضر شد دوتا قاشق خوردم ديدم يك چيز سياه توشه دقيق نگاه كردم از اين حشرات سياه ريز ها بود 😐😐😐😐

اصلا نميدونم چه طوري رفته ان تو در قابلمه بسته بود 😢😢😢😢

منم ظرف غذا گذاشتم كنار 😐😐

من  اینجور مواقع همینجور خودمو میکشیدم رو زمین بچه هم رو پاهام ، میرفتم محل مورد نظر کارمو انجام میدادم😯

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         
بگیر خیلی خوبه

والا ما جیزی نگرفتیم ک اتاقشو بسازیم بعد بخریم..که انگار ساخته نمیشه..همون باید بخرم🤕

2706