2737
2734
عنوان

سرماخوردگی در بارداری

199 بازدید | 9 پست

بچه ها سلام. من 31 هفته بارداری ام. سرماخوردم. خیلی داره بهم سخت میگذره. درمان خونگی دارم. ولی نمیدونم برم دکتر یا ن. چون قبلنم ک رفته بودم دکتر برای سرماخوردگی، دکتر چیز خاصی بهم نداد. میخوام زودتر خوب شم. امپولی هست بزنم؟

کنار تو درگیر آرامشم . . .

من رفتم بهم قرص داد دو روزه خوب خوب شدم خوددرمانی نکن عزیزم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هفته بیستم...رفتم امپول بکمپلکس و مولتی ویتامین دادن....با درمون خونگی بهتر شدم....بخور بگیر...شیر گرم بخور...پرتقال..نارنگی...عسل و اب گرم...شلغم

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر  
2738
شوهرمم میگه بیا بریم دکتر. خودم میگم فایده نداره وقتی چیزی نمیتونه تجویز کنه.

حداقل اکر فشارت پایین باشه سرم میدن ویتامین اینا میدن یکم بدنت تقویت میشه، ولی منم سرما خورده بودم تو بارداریم تو همین هفته ها بهم آنتی بیوتیک ضعیف داد