2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم کدوم واحد میبره ؟

شماره خطشو نمیدونم ولی روش نوشته میدان آزادی ...ابریشم

از سمت بلوار کشوارزم رد میشه

مطمینم معجزه خدا نزدیکه ناامید نمیشم    میشه یه صلوات واسه حاجت دلم بفرستی ؟؟ممنونم
مرسی دوست گلم بعد شهر ابریشم همون باغ ابریشمه؟ 

خواهش میکنم ...نه ابریشم اسم شهرشونه باغ ابریشم داخل این شهره 

مطمینم معجزه خدا نزدیکه ناامید نمیشم    میشه یه صلوات واسه حاجت دلم بفرستی ؟؟ممنونم
2738

از انقلاب مترو سوارشو تا دروازه شیراز.بعد با بی ار تی برو باغ ابریشم

ﻣﺎﻫﻴﺎﻥ ﺍﺯ ﺁﺷﻮﺏ ﺩﺭﻳﺎ به خدا ﺷﻜﺎﻳﺖ ﺑﺮﺩﻧﺪ، ﺩﺭﻳﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﺻﻴﺪ ﺗﻮﺭ ﺻﻴﺎﺩﺍﻥ ﺷﺪﻧﺪ. ﺁﺷﻮﺑﻬﺎﻱ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺣﻜﻤﺖ ﺧﺪﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺩﻝ ﺁﺭﺍﻡ ﺑﺨﻮﺍﻫﻴﻢ ﻧﻪ ﺩﺭﻳﺎﻱ ﺁﺭام.
از انقلاب مترو سوارشو تا دروازه شیراز.بعد با بی ار تی برو باغ ابریشم

عزیزم باید برم شهر ابریشم بعد ازونجا برم باغ ابریشم یا همون واحد منا میبره میخوان برم سمت خیابان کشاورز تو باغ ابریشم 

عزیزم باید برم شهر ابریشم بعد ازونجا برم باغ ابریشم یا همون واحد منا میبره میخوان برم سمت خیابان کشا ...

نه گلم بی ار تی سر باغ ابریشم نگه میداره.بعد با تاکسی باید بری داخل خود باغ ابریشم

ﻣﺎﻫﻴﺎﻥ ﺍﺯ ﺁﺷﻮﺏ ﺩﺭﻳﺎ به خدا ﺷﻜﺎﻳﺖ ﺑﺮﺩﻧﺪ، ﺩﺭﻳﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﺻﻴﺪ ﺗﻮﺭ ﺻﻴﺎﺩﺍﻥ ﺷﺪﻧﺪ. ﺁﺷﻮﺑﻬﺎﻱ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺣﻜﻤﺖ ﺧﺪﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺩﻝ ﺁﺭﺍﻡ ﺑﺨﻮﺍﻫﻴﻢ ﻧﻪ ﺩﺭﻳﺎﻱ ﺁﺭام.
مرسی گلم اسم واحدشا نمیدونی چیه؟ 

نه یه دونه داره برای کل باغ ابریشم.سر دروازه شیراز هم که با همه بی ار تی ها میتونی بیای

لایک به امضات 

ممنون عزیزم.

2706