2726
ممنون انشأالله بچه شمام سالم بیاد بغلت اپلیکیشن "اوما"رو نصب کن اون سن دقیق رو میگه با یکی دو روز ...

ممنون عزیزم ..راستش چون میبینم اکثرا سن سونو و پریودشون یکیه ولی واسه من 12 روز اختلاف داشته خیلی میترسم 

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
ممنون عزیزم ..راستش چون میبینم اکثرا سن سونو و پریودشون یکیه ولی واسه من 12 روز اختلاف داشته خیلی می ...

واسه منم 12روز اختلافه 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه منم 12روز اختلافه 

عزیزم میشه بپرسم این اختلاف همون هفته های اول هم بود یا نه ..منظورم وقتیه که واسه سونوی قلب رفتین

عزیزم میشه بپرسم این اختلاف همون هفته های اول هم بود یا نه ..منظورم وقتیه که واسه سونوی قلب رفتین

اره سونو قلب رفتم هم بود عزیزم ان تی ک زفتم اختلاف کمتز شد شد 10 روز 

2728
اره سونو قلب رفتم هم بود عزیزم ان تی ک زفتم اختلاف کمتز شد شد 10 روز 

خدا خیرت بده ..شما همیشه تو تاپیکها به همه امید میدی من پستهاتونو میبینم ..تاپیکهای خودمم چند بار اومدین و راهنمایی کردین واقعا ممنونم ازتون .انشالله نی نیتو صحیح و سالم بغل بگیری گلم .

ممنون عزیزم ..راستش چون میبینم اکثرا سن سونو و پریودشون یکیه ولی واسه من 12 روز اختلاف داشته خیلی می ...

خواهش میکنم

نه اصلا نترس کاملا طبیعیه

من حتی واسه غربالگری مرحله اول رفتم دکتر خودم گفت12 هفته ام ولی سونوگرافی گفتش11 هفته و پنج روزم

ازش پرسیدم گفت کاملا طبیعیه و هیچ کس نمیتونه دقیق سن دقیق جنین و تاریخ100درصد زایمان رو بگه

استرس و ترس اصلا نداشته باش

همه چی طبیعیه و مقایسه ما یه کم اشتباه از کار درمیاد

❤دست به دامان توام یا رضا(ع)❤
خدا خیرت بده ..شما همیشه تو تاپیکها به همه امید میدی من پستهاتونو میبینم ..تاپیکهای خودمم چند بار او ...

فدات بشم عزیزدلم ،وقتی ازچیزی اطلاع دارم سعی میکنم بگم به بقیه و ازنگرانی در بیارمشون 

انشالله به سلامتی نی نی نازتو بقل کنی عشقم ،

اختلاف سن سونو پریودی چون دوهفته اول بارداری صورت نگرفته معمولا همیشه هست و بعدا نسبت به رشد جنین این اختلاف حساب میشه اما سونو هم بازم تقریبی 

نگران هیچی نباش 

اما بازم هرسوالی بود همیشه بپرس و ازنگرانی دربیای 

من باوجود بارداری دوممه خودم خیلی وقتا سوال پیش میاد و میرم جستجو میکنم 

😘😘😘😘😘😙😙😙😙😙🙏🙏🙏

فدات بشم عزیزدلم ،وقتی ازچیزی اطلاع دارم سعی میکنم بگم به بقیه و ازنگرانی در بیارمشون  انشالله ...

فدات شم ممنون از مهربونیت ..خدا کنه قلب جنین من هم تشکیل شه سه سال منتظر بودم خیلی روزهای سختی داشتم 

خواهش میکنم نه اصلا نترس کاملا طبیعیه من حتی واسه غربالگری مرحله اول رفتم دکتر خودم گفت12 هفته ام ...

توکل به خدا عزیزم واسم دعا کنید قلبش تشکیل شه خیلی محتاج دعام

فدات شم ممنون از مهربونیت ..خدا کنه قلب جنین من هم تشکیل شه سه سال منتظر بودم خیلی روزهای سختی داشتم ...

اصلا نگران نباش عزیزم 10روز دیکه برو برای سونو قلب اما بازم دیدع نشد نگران نباش من هفته هفت طبق سونو دیده نشد هفته 8 و 2 روز دیده شد صداشم شنیدم 

اما احتمال زیادهفته 6 دیده میشه 

اصلا نگران نباش عزیزم 10روز دیکه برو برای سونو قلب اما بازم دیدع نشد نگران نباش من هفته هفت طبق سونو ...

ممنون عزیزم .اره الان هفت هفته و دو روزم به حساب سونو ..صبر میکنم انشالله ده روز دیگه میرم 

سلام..من الان ۵ هفته و ۳ روز هستم ب حساب پریود...شنبه سونو واژینال دادم گفت ساک حاملگی خیلی کوچیک تشکیل شده..من تا دیروز خیلی تکرر ادرار داشتم و اینکه زیر دلم گاهی تیر میکشید...امروز هیچ علامتی نداشتم..خیلی میترسم ک اتفاقی افتاده باشه..آخه قبل عید ی حاملگی پوچ داشتم

ممنون عزیزم .اره الان هفت هفته و دو روزم به حساب سونو ..صبر میکنم انشالله ده روز دیگه میرم 

انشالله برای منم نوشته  بود 10روز بعد تکرار کن ک رفنم و خداروشکر دیده شددنگران نباش🙏

سلام..من الان ۵ هفته و ۳ روز هستم ب حساب پریود...شنبه سونو واژینال دادم گفت ساک حاملگی خیلی کوچیک تش ...

سلام عزیزم منم فقط گاهی تکرر ادرار دارم اخه میگن علائم بعد ۶ هفته شروع میشه نگران نباش تو هم انشاالله به امید خدا قلب نی نی هامون تشکیل میشه

2706