2726
شما چند هفته واسه سونو رفتین قلبش تشکیل شده بود؟

واسه تهوع روده معمولا 6 ب بعد بهتر ک نداری بخدا دارم دق میکنم پامیزارم تو اشپزخونه یکم اشغال باشه تو سطل بوش حس میکنم عوق میزنم هفته 18 هنوز تموم نشده تهوع 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واسه تهوع روده معمولا 6 ب بعد بهتر ک نداری بخدا دارم دق میکنم پامیزارم تو اشپزخونه یکم اشغال باشه تو ...

دلم نمی خواد داشته باشم فقط نگران بودم نکنه به خاطر این باشه که رشد نمیکنه

طبق سونوگرافی هشت هفته و پنج روز بودم

عزیزم میشه بپرسم وقتی قلب رو دیدین به حساب پریود چند وقت بودی؟ یعنی وقتی سونوی قلب رفتب اختلاف بود بین سن پریود و سن سونو؟

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
دلم نمی خواد داشته باشم فقط نگران بودم نکنه به خاطر این باشه که رشد نمیکنه

نه عزیزدلم نگران نباش اما سخته نگران نباشی 

من ک دور ازجونت روانی شدم بچه تو شکمم تکون میخوره میکم نکنه چیزیش شده استرس بیچارم کرده هفتع بعد انومالی دارم ارحالا خواب ب چشمام نمیاد

نه عزیزدلم نگران نباش اما سخته نگران نباشی  من ک دور ازجونت روانی شدم بچه تو شکمم تکون میخوره ...

انشاالله این سه ماه اگه تموم میشد باز یکم استرسمون کمتر میشد،

عزیزم میشه بپرسم وقتی قلب رو دیدین به حساب پریود چند وقت بودی؟ یعنی وقتی سونوی قلب رفتب اختلاف بود ب ...

از نظر پریود 9هفته و پنج روز بودم

ولی طبق سونوگرافی 8هفته و پنج روز

❤دست به دامان توام یا رضا(ع)❤
از نظر پریود 9هفته و پنج روز بودم ولی طبق سونوگرافی 8هفته و پنج روز

مرسی عزیزم که جواب دادین خدا نینیتو حفظ کنه یعنی واسه شما هفت روز اختلاف هست  ..منم به حساب پریود هفت هفته و دورروز  رفتم ولی سونو گفت پنج هفته و چهار روزمه و فقط ساک رو دید یعنی 12 روز اختلاف ... الان منم میخوام صبر کنم مثل شما به حساب سونو هشت هفته و پنج روز برم ..لطفا دعام کنید خیلی نگرانم 

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
انشاالله این سه ماه اگه تموم میشد باز یکم استرسمون کمتر میشد،

چشم روهم بزاری تمومه دیگه قید استرس نداشتن باید بزنی بچه هرلحظه ش استرسه 😍

همونجور ک شیرین همونجورهم سختی داره 

مرسی عزیزم که جواب دادین خدا نینیتو حفظ کنه یعنی واسه شما هفت روز اختلاف هست  ..منم به حساب پری ...

ممنون

انشأالله بچه شمام سالم بیاد بغلت

اپلیکیشن "اوما"رو نصب کن اون سن دقیق رو میگه با یکی دو روز اختلاف و روز شمار بارداری هم هست با یه سری اطلاعات هفتگی دز مورد رشد و سایز جنین

همیشه از حساب پریودی باید دوهفته کم کرد

چون یه خانم تا دوهفته اول باردار حساب نمیشه

❤دست به دامان توام یا رضا(ع)❤
2706