2733
2734

همیشه ساعت ۱۲ هسل نشون میداد چرا کوزی گونی داره میده الان ؟ نمیدونید ؟ ینی ساعتش عوض شده ؟

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

شماماهوارتون hdهست؟واسه ما قدیمی شده جهتش هاتبرد جهتشو عوض کنیم جم رو میگیره یا کلا باید ماهواره رو عوض کنیم؟ 

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من از این کانال فقط غذاهای خیابانی رو میبینم.

خوب غذاهای خیابانی رو تو جم فود هم نشون میده عزیزم فکر نم ساعت ۷ تکرارم داره ... از جم فود میتونی ببینی 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2728
شماماهوارتون hdهست؟واسه ما قدیمی شده جهتش هاتبرد جهتشو عوض کنیم جم رو میگیره یا کلا باید ماهواره رو ...

اره عزیزم hd ... نمیدونم والا به نصاب ماهواره زنگ بزنید بپرسید میگه بهتون احتمالا با جهت بشه گرفت شبکه ها رو