2733
2734
عنوان

چرا در نوزادان رفلاکس با تشنج اشتباه گرفته میشود

| مشاهده متن کامل بحث + 3223 بازدید | 47 پست
دختر خواهرم 4 سالشه. از نوزادی حالتایی مثل تشنج داشت. چقد دکتر و ازمایش و... چند بار بستری شد، تمام ...

سلام

توروخدا بیا بگو علائمش چطور بوده

دارم از غصه پسرم میمیرم پسرم رفلاکس داره یه وقتایی دستاشو مشت میکنه توی سینه ش و بدنش خشک میشه و حس میکنم نفس نمیکشه ولی تا بغلش میکنه دوباره بدنش شل میشه و رنگ صورتش برمی گرده

سلام توروخدا بیا بگو علائمش چطور بوده دارم از غصه پسرم میمیرم پسرم رفلاکس داره یه وقتایی دستاشو مش ...

عزیزم نتیجه دکترت چی شد؟

پسرت ریفلاکس داشت ان شاءالله؟ 

منم دکتر نگرانم کرده بود، بعد از یک ماه دوندگی گفتن ریفلاکسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نتیجه دکترت چی شد؟ پسرت ریفلاکس داشت ان شاءالله؟  منم دکتر نگرانم کرده بود، بعد از ی ...

من پسرم نوار مغزی سالم ام آر آی سالمه همه سونو مغزی سالمه ولی علائم تیک دست یا سر داره و دکتر دارو تشنج میده 

میشه بگید پسر شما چی شد

من پسرم نوار مغزی سالم ام آر آی سالمه همه سونو مغزی سالمه ولی علائم تیک دست یا سر داره و دکتر دارو ت ...

سلام خوبين دختر منم همبن طور ولي دكتر دارو تشنج داده گاهي دستشو يهو باز ميكنه ميزنه زير گريه

2728
سلام خوبين دختر منم همبن طور ولي دكتر دارو تشنج داده گاهي دستشو يهو باز ميكنه ميزنه زير گريه

آره پسر منم نوزاد که بود همینجور شد ولی من متاسفانه متوجه نشدم که تشنجه آخه تازه سزارین شده بودم انقد گیج بودم و درد داشتم به خاطر تشنج های همون شب لعنتی تا صب بعدش چه مکافات هایی که نکشیدم خدا برا هیچکس اون روزا نیاره 

آره پسر منم نوزاد که بود همینجور شد ولی من متاسفانه متوجه نشدم که تشنجه آخه تازه سزارین شده بودم انق ...

خوب شدن من دخترم از هفته پيش اينجوري شد نوارها سالمه ولي دكتر گفته واسه احتياط دارو بايد مصرف كرد

خداروشکر  خیلی نگران بچم هستم نوار مغز نشون نداد تشنج رو دکتر فوق تخصص اطفال هم گفت ندا ره ولی ...

سلام مشكل شما هل شد دختر من  رفلاكس شديد داره يهو دستشو باز ميكنه ميزنه زير گريه سه تا نوار بوده سالم بوده ولي اين رفتارا. زدن كه مشكوكه

خوب شدن من دخترم از هفته پيش اينجوري شد نوارها سالمه ولي دكتر گفته واسه احتياط دارو بايد مصرف كرد

آره عزیزم الان خداروشکر پسرم خوبه تا ۶ ماهگی دارو مصرف میکرد الان یازده ماهه هست دکتر میگه خداروشکر همه علائمش مثل بچه عادیه هرموقع پیش دکترش میرم میگه خدا بهت رحم کرده چون پسرم خیلی تشنج شدیدی داشت که احیاش کردن 

2738
آره عزیزم الان خداروشکر پسرم خوبه تا ۶ ماهگی دارو مصرف میکرد الان یازده ماهه هست دکتر میگه خداروشکر ...

داروشو قطع كردن پيش كدوم دكتر ميرفتي؟؟دكتر من نواراش سالمه واسه پسر شما هم سالم بود دختر من يهو دستاشو باز ميكنه با صدا ميترسه گريه ميكنه سه سري دكتر ميگن تشنج نيست همون رفلاكسه ه سريا ميگن هست

داروشو قطع كردن پيش كدوم دكتر ميرفتي؟؟دكتر من نواراش سالمه واسه پسر شما هم سالم بود دختر من يهو دستا ...

آره دکتر شش ماهگی دارو پسرمو قطع کرد پسر من از اول که نوار گرفت تشنج نشون داد پسرمن هم مثل دختر شما یهو دستاش باز میکرد انگار ترسیده بعد گریه میکرد خیلی شدید من پیش دکتر حبیبه نژاد بیگلری فوق تخصص مغز اعصاب کودکان و نوزادان کرمان میبردم خیلی دکتر خوبی بودن من خیلی ازشون راضی بودم 

آره دکتر شش ماهگی دارو پسرمو قطع کرد پسر من از اول که نوار گرفت تشنج نشون داد پسرمن هم مثل دختر شما ...

من چندين دكتر بردم ولي نوارا همه سالم بوده نميدونم حال روحيم خيلي خرابه براي منم دارو دادن گفتن سه ماه پسر شما ديگه مشكلي واسش پيش نيومد خيلي نگرانم گاهي هم دستاشو مشت ميكنه همش ميترسم مشكل مغزي داشته باشه ولي دكترا ميگن نه شما ام ار اي هم دادي براي من ندادن در كل حالم خوب نيست خيلي نگرانشم  رفلاكس شديد هم داره

من چندين دكتر بردم ولي نوارا همه سالم بوده نميدونم حال روحيم خيلي خرابه براي منم دارو دادن گفتن سه م ...

نه پسر من دیگه خدارشکر مشکلی براش پیش نیومد الان داره دارو مصرف میکنه دخترتون داروش چیه با وجود دارو بازم اون حالت ها بهش دست میده آخه پسر من زمانی که دارو مصرف میکرد اصلا تشنج نکرد حتی با وجود تب شدیدی که برا واکسن چهارماهگیش کرد 

من دو ماهو ١٢ روزشه ٧ روزه اينجوزي شد سه بار نوار دادم پير شما  چند وفتگي اينجوري شد قرص ب٦ داد ...

پسر من از همون شب اولی که بعد از زایمانم اومدم خونه اینجوری شد دکتر گفت به خاطر این که موقع زایمون اکسیژن به مغزش نرسیده اینجوری شده از همون اول هم تا شش ماهگیش بهش شربت لوبل داده بود 

2706