2737
2734

دختر خواهرم 4 سالشه. از نوزادی حالتایی مثل تشنج داشت. چقد دکتر و ازمایش و... چند بار بستری شد، تمام شهرای ایران میبرد پیش دکترای مختلف،اخرش توی سه سالگی گفتن اصلا تشنج نبوده، ریفلاکس داره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
استارتر تشنج پنهان اگه بچه ای داشته باشه اون لحظه تشنج اگه بهش دست بزنی گریه نمیکنه و همون حالت میمو ...

خداروشکر 

خیلی نگران بچم هستم نوار مغز نشون نداد تشنج رو دکتر فوق تخصص اطفال هم گفت ندا ره ولی حالتهای که گاهی داره خیلی نگرانم میکنه 

خسته ام بغض دارم 
استارتر تشنج پنهان اگه بچه ای داشته باشه اون لحظه تشنج اگه بهش دست بزنی گریه نمیکنه و همون حالت میمو ...

میدونی این حرفت چقدددددر خوشحالم کرد امیدوارم خدا دلت رو شاد کنه

خسته ام بغض دارم 
2738
میدونی این حرفت چقدددددر خوشحالم کرد امیدوارم خدا دلت رو شاد کنه

فدات عزیزم..ان شاالله که کوچولوت خوبه خوب باشه همیشه‌..ولی اگه تو نت هم بزنی تشنج اون لحظه کاملا هوشیاریشونو رو از دست میدن بچه ها...ولی بازم متخصص ببر به امیدخدا...

خدای مهربونم دوستت دارم
خداروشکر  خیلی نگران بچم هستم نوار مغز نشون نداد تشنج رو دکتر فوق تخصص اطفال هم گفت ندا ره ولی ...

عزیزم اگه نوار مغز نشون نداد تشنج رو پس مطمئن باش رفلاکسه..تو نوار مغز همه چی نشون داده میشه

خدای مهربونم دوستت دارم
عزیزم اگه نوار مغز نشون نداد تشنج رو پس مطمئن باش رفلاکسه..تو نوار مغز همه چی نشون داده میشه

دکتر گفت تشنج نکرده ولی زمینه اش رو تمام بچه ها تا پنج سالگی دارن پیش متخصص اطفال هم بردم گفت منحنی رشدش خوبه و تشخیص تشنج نداد

خسته ام بغض دارم 
2706