2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

توی بارداری و زایمان ممکنه پلاکت خون پایین بیاد.بیشترین پلاکت خونم 95هزار بوده کمترین 25هزار.فکر کنم تا250هزار طبیعی هست.من بیمارitpهستم.از سال 82تا الان.ولی خانمایی که توی بارداری پلاکتشون میاد پایین درمان میشن نگران نباش خوب خوب میشی

حالا ما گرگ شدیم اشتباه کردیم ولی از یه گرگ بارون دیده به شما یه نصیحت،یعنی گرگ هم شدین جهنم بشین ولی این تن بمیره،جون هر چیو هر 

اونیکه شما میگی احتمالا هموگلوبینه

خدایا مادرمو تو اوج جوونیش و جوونیم گرفتی تو رو قسم به قرآنت مادرشدنمو تو اوج جوونیم ازم نگیر😢میشه برا مادرمو مادرشدنم یه صلوات بفرستی😔😔❤❤
توی بارداری و زایمان ممکنه پلاکت خون پایین بیاد.بیشترین پلاکت خونم 95هزار بوده کمترین 25هزار.فکر کنم ...

من نگران خودم نیستم میگه جنین خدایی نکرده کم خون نشه 

همسرم عشقم پسرم نفسم  
نمیدونم زده 8.3پیشش

نشون دکتر دادی یا نه.قرص پردنیزولون برای انعقاد خون و پلاکت هست حتما بری راهنماییت میکنن اصلا نترس دارو میدن شما بارداری خوب خوب میشی هیچی نی

حالا ما گرگ شدیم اشتباه کردیم ولی از یه گرگ بارون دیده به شما یه نصیحت،یعنی گرگ هم شدین جهنم بشین ولی این تن بمیره،جون هر چیو هر 
من کم خون بودم از قبل ولی نه اینطوری دکترم میگه خیلی زیادکم خونی 

احتمالا همون هموگلوبینه که حداقل باید 11 باشه

خدایا مادرمو تو اوج جوونیش و جوونیم گرفتی تو رو قسم به قرآنت مادرشدنمو تو اوج جوونیم ازم نگیر😢میشه برا مادرمو مادرشدنم یه صلوات بفرستی😔😔❤❤
2706