2737
2739
عنوان

خانمای وارد به رژیم کالری

602 بازدید | 17 پست

خانما من مقدار کالری دریافتیم در طول روز باید 1605 باشه

میخوام بدونم اگه روزانه 700 کالری مصرف داشته باشم حالا من خیلی روزام کمتر میخورم 

میتونم تا یه ماه آینده دو کیلو کم کنم 

بنظرتون چقدر میتونم با این روند کم کنم 

لطفا کمکم کنیدو جواب بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظرم اگه رژیم هدفتو مشخص کنی میگه چقدر دریافت کنی که دوماه دیگه مقدار دلخواه تو کم کنی 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
۷۰۰ بخوری حداقل حداقل چهار کیلو کم می کنی اگه اولین بارت که رژیم می گیری که راحت شیش کیلو کم می شی و ...

آخه واجبه فعلا دوکیلو کم کردم تقریبا توی دوهفته 

من روزی 500کالری هم اذیتم نمیکنه

2738
62 کیلو بودم  الان شدم 59  تا حداکثر ۴0روز دیگه میخوام 54 شده باشم

بنظر من اصولی کم کن باز خودت میدونی زود لاغر بشی پوست کل بدنت خراب میشه و مث قبلم نمیشه.

واسہ آرزوهامون تلاش ڪنیم،پنیر مجانے فقط تو تلہ موشہ...
خوب ثبت کن .

قبلا که داشتم مانکنو ثبت کردم ولی برای مثلا 4 کیلو خبلی زمان زیادی گذاشته بود من فوری جواب میخوام مثلا کمتر از دوماه بلد هم نبودم خودم تنظیمش کنم

بنظر من اصولی کم کن باز خودت میدونی زود لاغر بشی پوست کل بدنت خراب میشه و مث قبلم نمیشه.

عروسی آجیمه 

خودمم میترسم حالا پوستم خراب بشه ولی خب لاغری مهمترشده برام حساس شدم 

درصورتی که چاقم نیستم قدم 163

عزیزم هر 7000 کالری مساوی است با یک کیلو

حالا خودت حساب کن چقدر باید تو یک ماه کمتر بخوری تا دو کیلو کم کنی

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
قبلا که داشتم مانکنو ثبت کردم ولی برای مثلا 4 کیلو خبلی زمان زیادی گذاشته بود من فوری جواب میخوام مث ...

منم خیلی وارد نیستم 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706