2733
2734
عنوان

پرستار بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 29 پست
عزيزم اگه ميتوني پرستار بهتر گير بياد  پسر من دوتا پرستار غريبه داست  بكي از يكي دلسوزتر ...

بخدا دلم واسش میسوزه. چندبار دیدم تا حواسم نیس پسرمو اخم میکنه. 

خیلی نکن،بشین، دست نزن، نخور و... داره واسه بچه م

از لحاظ مالی هم تو شرایطی نیستم ک بتونم خیلی به پریتار بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظرت کمبود محبت و فشارهایی ک از سمت عمه بهش وارد میشه رو جبران میکنه؟ 

نذار عمت بیاد خونتون جدی میگمشاید میزنتش

بچه یادش میره بهت بگه جدی میگم 

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
مهدی که میرفت 3ستاره بود، بردمش منطقه بهتر از جای خونه مون.  مهد نزدیک خونا ک رفتم خیلی فضاش د ...

ساغر جان یه چیزی بهت بگم دختر من اول مهد عالی میرفت 5 ستاره ولی جهنم درست کرده بود برامون الان یه مهد  خیلی خیلی معمولی میره ولی من خیلی راضی ام خودشم دوست داره یادت باشه مربی از مهد مهمتره و حس خودت اگه میبینی حس خوبی به مربیش داری اون مهد خوبه 

الان تو مهد دختر من مربی دو ساله ها بچش همون مهد میاد هر روز صبح من میبینم مادره بچهه بغلشه با نقو گریه میارتش بچهه نزدیک 4 سالشه بعضی بچه ها کلا خوششون نمیاد از مهد حتی اگر مادرشونم اونجا باشه!

2731
نذار عمت بیاد خونتون جدی میگمشاید میزنتش بچه یادش میره بهت بگه جدی میگم 

کلا با من زندگی میکنه عمه م. چندبارم غیر مستقیم گفتم دعواش نکنه. اما چون سنش زیاده حرمتشو نگه میدارم 

ساغر جان یه چیزی بهت بگم دختر من اول مهد عالی میرفت 5 ستاره ولی جهنم درست کرده بود برامون الان یه مه ...

گفتم الان ک زمستونه هی نخوام ببرمش بیرون و صبح بیدارش کنم

بازم میگردم ببینم مهد بهتر یا پرستار جوونتر پیدا میکنم

کلا با من زندگی میکنه عمه م. چندبارم غیر مستقیم گفتم دعواش نکنه. اما چون سنش زیاده حرمتشو نگه میدارم ...

اینکه مستقیم بهش بگی بچتو دعوا نکنه بی حرمتی نشده.. 

تربیت و روحیه بچت از عمه و احترام به‌شون خییلی مهم تره... 

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
اینکه مستقیم بهش بگی بچتو دعوا نکنه بی حرمتی نشده..  تربیت و روحیه بچت از عمه و احترام به‌شون ...

اره درست میگی. بچه م بابا ک نداره، منم وقتی میام خونه لجبازیشو میبینم یا عمه م غر میزنه بهش دعواش میکنم دیگه چی میمونه از بچه م

2738
اره درست میگی. بچه م بابا ک نداره، منم وقتی میام خونه لجبازیشو میبینم یا عمه م غر میزنه بهش دعواش می ...

همینو بگو 

طفلک 

تو باید خیلی براش وقت بذاریو باهاش بازی کنی 

عزیزم من عاشق بچه هام 😍

همینو بگو  طفلک  تو باید خیلی براش وقت بذاریو باهاش بازی کنی  عزیزم من عاشق بچه ها ...

تازه پسرم خیلی مهربونه با تمام این جریانا همیشه هوای عمه رو داره و همیشه میگه دوسش دارم 

سعی میکنم به توصیه ت عمل کنم. ممنون عزیزم 

بچه ها کلا بی کینه ان اذیتشون هم کنن یادشون میره

خواهشمیکنم عزیزم❤️

عمه چیه، ب پرستار با سواد باید بگیری، تو که داری هزینه هم میدی

من از عمق وجود خود، خدایم را صدا زدم. نمی دانم چه میخواهی، ولی برای تو.                                                 برای رفع غم هایت، برای قلب زیبایت، برای آرزوهایت...
منم شدیدا دنبال پرستار دلسوز و مهربونم. اگه میشناسید میشه به منم معرفی کنید

عزيزم يكيشون ازدواج كرده شماله الان 

ديگه كار نميكنه 

يكيشونم الان برا پسر من مياد تقريبا بيشتر روزا 

والا ديگه كسي رو نميشناسم

2706