1428
1411
عنوان

موبایلمو بروزرسانی کردم

132 بازدید | 13 پست

خیلی کند شده . چیکارش کنم. هرکی بلده بگه.   

ظاهرا تنها چیزی که عادلانه قسمت شده عقله ! چون کسی اعتراض نمیکنه که عقله اون کمتر از دیگران هست   

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390
یعنی چی‌ به روز رسانی اندروید‌ منظورته . ورژن گوشیت بالا رفته؟؟

آره. چیکارش کنم

ظاهرا تنها چیزی که عادلانه قسمت شده عقله ! چون کسی اعتراض نمیکنه که عقله اون کمتر از دیگران هست   
خوبه که ‌ کامل گوشیت یه پله رفته بالاتر ‌ .کاری نکن ‌ احتمالا گوشیت سنگین شده یا ویرو ...

تنظیم کارخونش کنم این کندیه از بین میره؟

آره عزیزم ‌ ولی همه چیز‌ گوشیت پاک میشه ها.  انگار گوشیت تازه الان‌ از مغازه اومده

ممنون دوستم.

1376
کسی سر درنمیاره از موبایل؟

سلام عزیزم میشه بگید چطور موبایلت رو بروز رسانی کردی؟خودت اینکار رو انجام دادی؟لطفا جواب بدید؟

خدا جونم خودت کمکم کن تا بصورت معجزه منم مامان بشم خدایا خواهش میکنم ازت نزار  زندگیم خراب بشه خدایا معجزه کن ،میشه لطفا واسه مشکلم صلوات بفرستید.اللهم صلی علی محمدوال محمد وعج الفرجهم
سلام عزیزم میشه بگید چطور موبایلت رو بروز رسانی کردی؟خودت اینکار رو انجام دادی؟لطفا جواب بدید؟

رفتم توی تنظیمات قسمت بازنشانی به تنظیمات کارخانه بعدش خودش شروع کرد به بروز رسانی.

رفتم توی تنظیمات قسمت بازنشانی به تنظیمات کارخانه بعدش خودش شروع کرد به بروز رسانی.

گوشیتون چ مشکلی داشت که اینکار و کردید؟

خدا جونم خودت کمکم کن تا بصورت معجزه منم مامان بشم خدایا خواهش میکنم ازت نزار  زندگیم خراب بشه خدایا معجزه کن ،میشه لطفا واسه مشکلم صلوات بفرستید.اللهم صلی علی محمدوال محمد وعج الفرجهم
تنظیم کارخونش کنم این کندیه از بین میره؟

به تنظیمات کارخونه برگردونی تمام اطلاعات گوشیت ازبین میره اعم از شماره تلفن ها،عکس ها و فیلمها ویس ها،و غیره،،و دوباره باید بزنی بروز رسانی کنی،آخرین چیزی که نصب مردی چی بوده؟همونو پاک کن،شاید حافظه گوشیت پره یه چک کن