2726

پسر بزرگم ۶ سالشه و دومی ۱۵ روزشه هر جور حساب میکنم این دو تا نمیتونن همبازی هم باشن پسر بزرگم همش میگه داداشم کی میتونه باهام بازی کنه...

کسی اینجا هست تفاوت سنی پسراش ۶ سال باشه و با هم همبازی باشن؟ رابطشون چه طوره؟ با هم خوبن؟

استیکر یک سالگی پرهامم 💞💞💞

پسر من پیش دبستانی میره پسر دومم ۶ ماهو نیمشه.پسر بزرگم خودشو همبازی کوچیکه میکنه.مثلا آهنگ میزاره و دور کوچیکه میرقصه.کلا دوتاشون خیلی خجسته ان

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسرای منم اختلاف سنیشون ۶ ساله

خیلی دعوا می کنن...دیوونم کردن هر دوشون بیش فعالن.

کوچیکه را به را بزرگه رو می زنه وقتی حواسش نیست

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

نگران نباش عزیزم هم همبازی میشن، هم بزرگه از کوچیکه ب موقعش حمایت میکنه، هم کوچیکه زیرآب بزرگه رو میزنه، بزرگه حسودی میکنه، ب موقعش هم همدیگه رو ب قصد کشت میزنن😁😊تجربیات خودمو گفتم، 

نگران نباش عزیزم هم همبازی میشن، هم بزرگه از کوچیکه ب موقعش حمایت میکنه، هم کوچیکه زیرآب بزرگه رو می ...

مرسی عززززیزم خیلی هم جامع و کامل 👌🏻🌸🌸

استیکر یک سالگی پرهامم 💞💞💞
نگران نباش عزیزم هم همبازی میشن، هم بزرگه از کوچیکه ب موقعش حمایت میکنه، هم کوچیکه زیرآب بزرگه رو می ...

واااایییییی عاشقشون شدم😂😂😂

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706