2726
عنوان

جانا خانم چالش جاری و !

735 بازدید | 43 پست

سلام دوستای همیشه همراه تاپیک هام بعد از غیبت طولانی می نویسم براتون

ما سه ماه عقد کردیم..خانواده شوهرم کلا دو تا پسرن تعدادشون ب علاوه مادر و پدر

از اول قرار شد برادرشوهرم که طیقه پایین مادر شوهرم هستن  بعد از 10سال بلند بشن برن خونه خودشون که خریدن و من و شوهرم بریم طبقه پایین البته راهش کاملا جداست..بماند که پدرشوهرم گفت هرچی چیز قدیمی بوده جاریم ورداشته برده ...

بیخیال

حالا  اینا میخان یک سال دیگه باز بمونن طبقه پایین  تا بنایی کنن خونشون برن نهایت پیشنهادشون اینه میخای زودتر بیای برو تو اتاق شوهرت زندگی کن!مگه منم خیلی ناراحت شدم قبول نکردم

تا ی سال دیگه همه چی گرونیش صد برابر شده شوهرم روش نمیشه بگه زودتر برین خب خونه  و ویلا دارن مغازه دارن بازم حرص میزنن شوهر بیچاره  ام اول راهه هرچی  دیر بگیره به ضررشه کلی وسیله هم گردنشه 

بعدم جاریم هرکاری من بلدم زود میره یاد مییگیره ماشین ب اسم شوهرمه منتها این خانم میره باهاش رانندگی میکنه !!!!تازه گواهی نامه گرفته 

راستش من خسته شدم 

مادر خودم خیلی سخت گیره تو نامزدی راستش شما ک غریبه نیستین خسته شدم به شوهرمم نباید بگم همش تو خودم بریزم

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    

عزیزم یکم دیگم صبرکنین 

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برو تو اتاق شوهرت زندگی کن... خرجتون هم خیلی کمتر میشه... جاریتم دیگه نمیتونه ماشین شوهرتو برداره.&n ...

دیگه با خیال راحت سه سال دیگم پا نشن! پدرشوهرم بگم کارارو حل میکنه روم نمیشه بگم بهش

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    

عزیز دلم وسیله هاتونو زودتر بگیرید من ی سال قبل از عروسی تمام وسیله هامو گرفتم گداشنم تو اتاقم شوهرمم گرفت فقط تنها چیزی ک‌ موند تخت و‌مبل بود ک جا نداشتیم بزاریم اونو موقع عروسی گرفتیم 

تالار و اینارو هم شیش ماه قبل از عروسی رزرو کردم ک به نرخ همون موقع واسمون حساب کردن 

شما هم ی فکری بکنید 

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸
در درجه اول ماشینو ب یه راهی ازشون پس بگیر

به پدر شوهرم باید بگم  چون اون به اسم شوهرم کرده بگم برا خودش مگه نیست؟

من درکت میکنم شرایط منم اینجوری بود.برادر شوهرم یه رویی داشت که نگو پانمیشد بره خونش.خونشم حاضرو آماده بودا اما نمیرفت.آخر سر شوهرم به پدرشوهرم گفت پدرشوهرمم بیرونش کرد گفت اگه تو نمیری خونه خودت اینجا میشینی این عروس دوماد برن اونجا توام اینجا بشین خلاصه بیرونشون کرد دیگه....واقعا آدم روانی میشع

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫

خوب شوهرت به باباش بگه نمیشه که داداش دوتا خونه دستشه من هیچی، با این وضعیت با آرم بخوام یه سال صبر کنم هزینه ها دو برابر میشه، اگه نمیخواد بره خونش بیاد تو اتاق با پرش اینا زندگی کنه که مام بتونیم مراسم بگیریم، البته با سیاست به شوهرت بگو که بگه، خودتم دخالت نده از چشم تو ببینن

دیوانگی ما به کسی ربط ندارد 

بهشون بگین میریم تو ویلا میمونیم چرا تو ی اتاق.تو موقعی و ماشین بلا استفاده شوهرته بگو بیارش لازمش دارم  ک اون باهاش نره بیرون.

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
نه بری اونجا خیال همه راحت میشه

مورد داشتیم اینجوری رفته 8 سال نامزده مثلا!

به پدر شوهرم باید بگم  چون اون به اسم شوهرم کرده بگم برا خودش مگه نیست؟

شما اصلا دخالت نکن به نظرم به شوهرت بگو ی فکری بکنه اگ حرفی بزنی میشی بده از من به تو نصیحت 

میگن هنوز نیومده داره خانواده رو بهم میزنه 

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸
دیگه با خیال راحت سه سال دیگم پا نشن! پدرشوهرم بگم کارارو حل میکنه روم نمیشه بگم بهش

موافقم.اصلا قبول نکن که تو اتق شوهرت زندگی کنی.چون اونموقع دیگه به هیچ وجه پا نمیشن...زیاد رفت وآمد نکن .یه ذره خودتو ناراحت نشون بده بزار یه کاری بکنن خب

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
2706