2726
عنوان

یه سوال

1095 بازدید | 63 پست

خانوما اگه یکی از اقوام که رابطه خوبی با هم داریم بعد پاشن بیان خواستگاری مثه همیشه بیان ولی مسئله خواستگاری رو مطرح کنن خانواده دختر چه چیزا بگن خوبه 

پیشاپیش مرسی از راهنمایی هاتون

وای من استرس گرفتم☹

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به نظرتون داره نثبتع یا منفی

اگه منفی که بگید اصلا انتظار نداشتیم اینا مث خواهر برادر هستند با هم 

هرکی هرچی دلش میخواد میگه، آخرش میگه من دلم صافه...انگار دل ما فرفریه  
2728
نه نظر مثبته عزیزم 😉چی بگیم؟

خوب خداروشکر پس مامانت  بگند اصلا شوکه شدیم انتظار نداشتیم باشه حالا با پدرش و خودش صحبت کنیم ببینم نظرشان چیه مهم دختر پسر هستن و گرنه که کی بهتر از شما

ناقلا از کجا می‌دونی می‌خوان یهوی بیان و خواستگاری کنند اگه بهتون نگفتن پس

مشکوکن حسابی عزیزم😉 حتی سه شب پیش هم اومدن ولی مهمون دیگه هم داشتیم مطرح نکردن😊

دختره چی بگه عزیزم؟

خوب بگو به نظر من ازدواج مهمترین تصمیم زندگی یک فرد هستش پنجاه درصد این قضیه به خاطر اینکه خانواده ها همدیگه را میشناسند اوکی هست اما بالاخره ما باید بیشتر با هم آشنا بشیم صحبت کنیم تا خواست خدا چی باشه دیگهخالا حدی حدی هم قشنگ باید بشناسیش شاید آدم خوبی باشه ولی برای شما نه

خوب بگو به نظر من ازدواج مهمترین تصمیم زندگی یک فرد هستش پنجاه درصد این قضیه به خاطر اینکه خانواده ه ...

اینو همون جلسه اول نگی ها اول بگو نمی‌دونم والا بالاخره باید زنان بدید فکر کنیم

چه حس باحالیه خواستگاری، دوست دارم برم خواستگاری خخخخ من که نرفتم، حس میکنم هیچوقتم نمیرم

آره حس خوبیه ولی برای دختر و پسر استرس زیادی داره

انشالا قسمت تون میشه شما هم میرید خواستگاری

آره حس خوبیه ولی برای دختر و پسر استرس زیادی داره انشالا قسمت تون میشه شما هم میرید خواستگاری

ممنونم

حتما نتیجه خوبی براتون رقم میخوره 

خانوادهم اصلا به این قضیه فکر هم نمی‌کنن فکر میکنن هنوز بچه م 

ولی خبر ندارن زیاد چیکارا میکنم اگر بفهمن اینجوری فکر نمیکنن

2706