2733
2734
عنوان

اپیلاسیون

225 بازدید | 13 پست

دوستای گلم میخواستم ببینم اپیلاسیون در بارداری خطر داره؟

آخه من یکبار این کارو انجام دادم و همون شب با اینکه وقتم نبود پریود شدم(البته قرص خورده بودم و هرمونام به هم خورده بود)واسه همین‌ یه مقدار میترسم

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نکن 

ممنونم از اینکه جواب دادی

برای امضات هم صلوات فرستادم❤️

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2731
من تا شب قبل زایمان اپی میکردم سر هر دو تا شکمم

پس برم؟فردا عصر وقت گرفتم

قسمت بکینی ام انجام میدادیم شما؟

اگر از اول رفته باشی ضرر نداره ولی الان یهو بری خوب نیست 

خواهرم تا شب قبل زایمان هم انداخت 

اصلا هم ضرر نداره 

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
اگر از اول رفته باشی ضرر نداره ولی الان یهو بری خوب نیست  خواهرم تا شب قبل زایمان هم انداخت&nb ...

نه بعد از چند سال دوباره میخوام بندازم

2738
عزیزم هرکس بدنش با دیگری متفاوته،به نظر من ریسک نکن😍🌹🌹

ممنونم از جوابت گلم

من خودم انجام میدم 

هم لیزر هم اپیل 

ولی اپیلاسیون کارم گفت هر وقت باردار شدی شکم رو ننداز چون بچه خیییلی تکون میخوره 😄

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
ممنونم از اینکه جواب دادی برای امضات هم صلوات فرستادم❤️

قربونت برم عزیژدلم انشالله بسلامتی فارغ بشی گلم

هرجا روم،هرکس که بینم از خویش پرسم آیا دوباره فرصت دیدار یابم؟یا این نگاه آخرین است؟