2726

خانمی این مدت خیلی به فکرت بودم واسه سلامتی دخترت دعا کردم بیا بگو نتیجه آزمایش دختر ت اومده و سالمه به حق این شب عزیز

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢

بچه ها واسه سلامتی دختر کاربر آف عزیزمون یه صلوات بفرستین

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢

من نمیدونم اسم کاربریش چیه دقیقا  با  @  تگش کن بیاد

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@آف    

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
2728
من نمیدونم اسم کاربریش چیه دقیقا  با  @  تگش کن بیاد

نمیدونم چطوریه 

نمیدونم چطوریه 

تگ کردم عزیزم

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

فک کنم نیس... انشاالله که خیر باشه! 

تو تاپیک خودش هم جواب نداده

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
فک کنم نیس... انشاالله که خیر باشه!  تو تاپیک خودش هم جواب نداده

انشالله به حق این شب عزیز خدا خودش به دخترش رحم کنه

انشالله به حق این شب عزیز خدا خودش به دخترش رحم کنه

انشاالله❤️

سلام به همگی

ممنونم از دعاها،دلسوزیها و پیگیریهای همه شما، جواب آزمایش اومد و در نهایت پیچیدگی قضیه بیشتر شد،دخترم توی فروردین رفت آی سی یو و یک هفته اونجا بود،هنوز تشخیص قطعی داده نشده و باید منتظر بمونیم که چه اتفاقی میفته.

از همگی عذر میخوام ،به لحاظ روحی انقدر به هم ریخته هستم که یکسال بیشتره که یک لحظه آرامش نداشتم و توان هیچ کاری رو ندارم، نتونستم بیام اینجا،امیدوارم همگی در آرامش و شادی باشید.

از همگی عذر میخوام ،به لحاظ روحی انقدر به هم ریخته هستم که یکسال بیشتره که یک لحظه آرامش نداشتم و تو ...

گلم انشالله خدا خودش رحم کنه من مطمئنم دختر گلت هیچیش نیست فقط بسپارش به خدا

2706