2733
2734
عنوان

توبه کردم

1559 بازدید | 17 پست

نپرسید چه گناهی کردم . فقط واسه آرامشم دعا کنید . امروز به هر چی اتفاق بد فکر کردم سراغم اومد.

خدایا پشتم باش تو رو خدا ، تو رو خدا 😭

لطفا شفاعتم کنید منو پیش خدا . میخوام با زبونی که گناه نکرده دعا کنم . ازین ور هم پریودم نمیتونم نماز بخونم دلم داره میترکه 

هیچ  

من دعات میکنم 😥😥

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی عزیزم ببین چققققدددر خدا دوستت داره چققققدددر دلش تنگ شده بوده که اینطوری الان وصل شدی بهش

و اینو بگم بهت همین الان همین لحظه که اینو گفتی گناهان بخشیده شده از خدا میخام بهت اراده راسخ بده رو توبت بمونی و همیشه یکی از بهترین بنده های خدا باشی مثل همین الان... 

ازت خواهش می‌کنم حتی ذره ای شک نکن به خدا به این که پشتت نیست یا نبخشیدت

خداااا آنقدر بزرگوار مهربونه که ذهن ما یاری نمی‌کنه درک کنیمش... 

میشه برا منم دعا کنی ... خدا خیلی دوستت داره شک نکن عزیزم. عیدتون مبارک. 

😇😇😇😇😇😇

2731
تو دلم دارم گریه میکنم حتی نمیتونم گریه کنم . سکته نکنم خوبه .  حالم بده ، حالم بده  خدا ...

همین حس پشیمونیت کافیه عزیزم... آروم باش برو دو رکعت نماز شکر بخون دورکعت نماز توبه بخون آروم میشی

2738

سلام خوبی؟

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
یه غلطی کرده بودم دو ماه پیش خدا ابروم رو پوشوند . منم توبه کردم که اون کارو نکنم . تا الان هم نشکست ...

منو که میشناسی فضولم گلم اگه ممکنه تو خصوصی بگو مورد چی بود من هم دعات کنم. باشه؟ لطفن!  عایا میشه؟

2706