2737
2734

یه سری سوال دارم اگه کسی میدونه حالا یا مقیم خارج از کشوره یا خودش تجربه داشته ممنون میشم‌ بیاید ☹️

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بپرسین فقط یکمی اطلاع دارم

میخواستم بدونم کدوم‌کشورا الان بیشتر از همه پناهنده میگیرن یعنی احتمال رد شدن‌ و دیپورت شدن کمه؟

دوتا از دوستای صمیمی من واقعا مصممن به رفتن و‌چاره ای هم ندارن البته.با کیس اقلیتای جنسی بخوان برن چقدر احتمالش‌هست بتونن بمونن شما میدونید؟

ببخشید اینهمه سوال شد بنده خداها خیلی درگیر‌و‌نگرانن که نرن یه وقت بدتر امنیتم نداشته باشن دیپورت شن😁😑

2738
میخواستم بدونم کدوم‌کشورا الان بیشتر از همه پناهنده میگیرن یعنی احتمال رد شدن‌ و دیپورت شدن کمه؟ دو ...

آلمان هنوزم خوبه

میخوان کیس دروغ لزبین بدن ن؟

احتمالش کمه دیپورت بشن

میخواستم بدونم کدوم‌کشورا الان بیشتر از همه پناهنده میگیرن یعنی احتمال رد شدن‌ و دیپورت شدن کمه؟ دو ...

به دوستاتون توصیه کنید فیلمای وضعیت پناه جوهارو تو کمپای پناهندگی تو یوتیوب حتما ببینن تا حدودی اطلاعات کسب میکنن ، اطلاعات واقعی و تجربه پناهجوها .

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
آلمان هنوزم خوبه میخوان کیس دروغ لزبین بدن ن؟ احتمالش کمه دیپورت بشن

آره😁

بعد یه سوال دیگه،این قضیه که‌خونه میدن و‌اینا برای بعد تایید شدنشونه؟اصلا همچین‌چیزی هست؟

2706