2726
عنوان

ایده برای کار جدید

169 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها من و همسرم میخاییم یه کار که سرمایه کمی بخواد راه بندازیم ولی فکرمون ب جایی نمیرسه کسی پیشنهادی داره؟کسی هست که تو خونه کاری برا خودش درست کرده باشه؟ممنون میشم نظرات و تجربیاتتون و ب منم بگید ممنون

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم💋

درست کردن ترشی و مربا . توی این جمعه بازار .... بفروشین 

من همان تنهای همیشه هستم   فقط گاهی یکی هست کنارم  دل گرمش بودم  اما خدا ! اوهم  گاه بی گاه میرود و می آید  دلتنگش میشم  زیاد اما چه کنم  .........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سبزي خورد كني 

ابغوري گيري و ....

و ميوه خشك كني

اينا عالي

سعي كن تميز كار كني

سفارش ويژه واس عروس قبول كن كه چند تا هويج و ... غالب بزني! و شيشه ها رو اطفاري كني 

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

دوخت كوسن ، سرويس خواب و ملافه 

اينم كار خوبي...

واسه پيدا كردن مشتري اولا خود پارچه فروشي 

دوما چند تا سيسموني فروشي بخواه اگهي و تبليغاتت رو بذارن

شما هم اونا رو تبليغ كن!

تو ديوار هم اگهي بذار!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
واقعا خوبه؟ من میخوام معلم خصوصی بگیرم و یاد بگیرم

برو کلاس یه ماه یاد میدن من پرسیدم 600با وسیله مدرک هم باید بگیری اینجوری بهتر میفرستن فنی حرفه ای امتحان بدی ووام میدم رو مدرکت

2706