2733
2734
عنوان

دکتر رسولی ختنه نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 9303 بازدید | 41 پست

من پسر اولمو پیش دکتر مقیمی و پسر دومم رو پیش دکتر رسولی ختنه کردم. از هر دوشون راضی بودم.ولی ختنه دکتر رسولی یکم بهتر بود چون دکتر بدیهی دکتر پسرام که دید گفت پسر دومیم خیلی بهتر ختنه شده  ولی مال مقیمی هم گفت اوکیه.ولی کلا تا جایی که میدونم همین دو تا تو تهران کارشون خوبه.چون من خیلی پرس و جو کردم.شماره جفتشونم میزارم.

دکتر رسولی 09120035925  

دکتر مقیمی 22358269    

تالار پذیرایی ماهان در غرب شهر تهران (اشرفی اصفهانی) در ضلع جنوب غربی مرکز خرید تیراژه
در 6 طبقه به مساحت 4200 متر
مجهز به دو آسانسور برای تمامی طبقات
هر سالن  از کیفیت و وضوح صدای بسیار بالایی به همراه نور پردازی لیزری بسیار خیره کننده برخوردار است می باشد. همچنین یخ سرد و دستگاه مه ساز نیز از دیگر ویژگیهای سن مخصوص رقص می باشد.

***************تالار ماهان   02144404707******************

دوست عزیز اگه ممکنه کمی توضیح بده ببینم کلا چجوریه؟.......... من تعریفشو خیلی شنیدم اما بازم خیلی اس ...

سلام دوست عزیز پسرتونو ختنه کردین؟ راضی بودین؟ و اینکه هزینش چقدر شد؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب به منم بگو کجاست دکترش

دکتر علی اشرف سیادتی مطبش نازی آباده بازار دوم جنب بانک کشاورزی

تلفن۵۵۰۶۰۳۰۰

تو گوگل هم سرچ کنید آدرس دقیقشو میاره😊

انشاله به سلامتی انجام بشه ختنه کوچولوتون

خدایا... مراببخش به خاطر درهایی که زدم اما خانه ی تو نبود.*** فقط از خودت میخام لذت مادرشدنو....*** * اَللّهُمَ ِانْ رَزَقْتَنی وَلَداً سَمَّیْتُهُ مُحَمَّداً *
2731
ممنونم گلم چقد گرفت ازتون حلقه زدین یا سنتی 

پسرم الان ۳ سالشه سه ماهه بود که انجام دادیم۳۰۰ گرفت 

روش حلقه زد بعد ۱۰روزم حلقش افتاد

خدایا... مراببخش به خاطر درهایی که زدم اما خانه ی تو نبود.*** فقط از خودت میخام لذت مادرشدنو....*** * اَللّهُمَ ِانْ رَزَقْتَنی وَلَداً سَمَّیْتُهُ مُحَمَّداً *

من برای دکتر ختنه خوب در تهران نظرات همه کاربران را تو سایت های مختلف خوندم انگار همه دکتر محمدعلی رسولی را تایید میکنن

و اگر تا اون موقع مشکلی پیش نیاد واسه چهاردهم مرداد نوبت گرفتم ازشون.فقط یه سوال از کاربران عزیز دارم و اینکه دکتر رسولی ختنه را خودشون انجام میدن قطعا؟چون من برای بلفاروپلاستی رفتم پیش یه دکتر معروف ایران و دیدم داده دست دستیاراش و  نمیگم ناراضی ام ولی دوست داشتم وقتی ما بخاطر کار یه دکتر میریم پیششون.حقش هست وقتی مریضا اعتماد میکنن دست این و اون ندن.کار زشتیه.من رو این مسئله خیلی حساسم و حس میکنم یجورایی توهین به شعور آدمه.ممنون میشم کاربرانی که پسرشونو دکتر رسولی ختنه کردن تجربشونو تو این مورد هم به اشتراک بزارن.وکلا هر چیزی میدونین چه مثبت چه منفی  به اشتراک بزارین 

من برای دکتر ختنه خوب در تهران نظرات همه کاربران را تو سایت های مختلف خوندم انگار همه دکتر محمدعلی ر ...

سلام عزیزم ، شما پسرتون رو پیش دکتر رسولی ختنه کردین؟ میشه لطفا توضیح بدین چطور بود؟راضی بودین؟

2738
یکتا جان من دیروز پیش دکتر رسولی بودم پسرم و ختنه کردم خدا رو شکر همونطور که تعریفش رو میکردن بود پس ...

سلام ببخشید می شه اسم کوچیک دکتر رسولی رو بگید و بگید مطبشون کجاست و اگه زحمل نیست شمارشون رو بدید

من هرچی تو نت گشتم پیداش نکردم اغلب رسولی یک پسوندی داره

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد

اونقدره خوش اخلاق بود باورم نمیشد دو پرستار خوش اخلاق داشت

فضای مطب تزئین شده بود انگار جشن تولد بود!

یه ربع نشد پسرم داشت موبایل بازی میکرد گفتن ختنه تمومه! یه ذره یه ذره یه ذره بچم درد یا خونریزی نداشت !‌

فیلم پسرم لطف کردن (‌البته قبلش اجازه خواستن) ما از خداخواسته الان تو اینترنت گذاشتن

میتونید تو گوگل جستجو کنید: دکتر بلندی آپارات   فیلمهای ختنه ( همه خانوادگی هستند! می تونید با خیال راحت ببینید!!)

تو اینترنت بنویسید   دکتر بلندی  یا  دکتر ختنه   می یاد  

اینم یکی از لینک فیلمهای ختنه کودکان در کلینیک تخصصی ختنه دکتر بلندی

https://ifilo.net/DrBolandi/videos

دوست عزیز اگه ممکنه کمی توضیح بده ببینم کلا چجوریه؟.......... من تعریفشو خیلی شنیدم اما بازم خیلی اس ...

سلام گل نمک جون. با دل قرص برو پیشش. من وقتی سرچ میکردم فکر میکردم دکترا دارن تبلیغ میکنن چون دکتر رسولی و مقیمی خیلی تعریف کرده بودن ازشون. برای همین پسر اولمو بردم مقیمی و پسر دومم رسولی. هر دو تاش خوب بودن چون بردن پیش دو تا دکتر دیگه گفتن ختنه اس عالی بوده. اما پسر اولم یه کوچولو در حد چند مین گریه کرد و دیگه تا صبح اوکی بود. پسر دومم اصلا هیچ احساسی نداشت اصلا گریه نکرد. در کل از جفتشون راضی بودم. ببین مسیرتبه کجا نزدیک تره. رسولی سمت ونک هست و مقیمی سمت جنت اباد.اگرم مسیر برات زیاد مهم نیست ترجیحا اول رسولی دوم مقیمی. دنبال کامنت های دیگه نباش و با اطمینان قلبی برو پیش یکی از این دو تا. به هیچ وجه هم با استرس نرو. کاینات به من ثابت کردن هر وقت تو چیزی استرس داری گند میخوره توش. ریلکس و با اعتماد کامل به حرف من و خدای خودت.

شماره دکتر رسولی 09128394756

شماره دکتر مقیمی 22142027

منشی دکتر رسولی خیلی هم بهت ارامش میده و هر سوالی بپرسی جواب میده. اگه خواستی جای دیگه هم انجام بدی زنگ بزن سوالاتتو بپرس و خودتو ریلکس کن.