2737
2734
عنوان

انقباض رحم

1882 بازدید | 28 پست

سلام خانما کمکم کنید الان دسترسی به دکتر ندارم و بیست و هفت هفته و یک روزمه الان تقریبا دوسه ساعته احساس میکنم رحمم داره انقباض و انبساط میکنه به نظرتون علایم چیه قرص عفونت هم نیترو میخورم 

اگر کم باشه عادیه .ولی به دکتر حتما بگو.

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

تا با دکتر حرف نزدی استراحت کن .زایمان زودرس نشه

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)
2738
اصلا دسترسی به دکتر ندارم شوهرمم ماموریته تنها تو شهر غریبم 

بالاخره شهره دیگه بیابون که نیستی اسنپ بگیر برو بیمارستان

نگران نباش ولی برو

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
بالاخره شهره دیگه بیابون که نیستی اسنپ بگیر برو بیمارستان نگران نباش ولی برو

عزیزم یه پایگاه نظامیه وسط یه بیابون تا مرکز شهر 80کیلومتر فاصله است خودم الان تهایی نمی تونم برم اینجا هم کسی رو ندارم 

منم کمردرد پریودی دارم الان که استراحت کردم خوبه کسی اینجوری بوده؟

کسی نیومد تو تاپیکم

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
عزیزم یه پایگاه نظامیه وسط یه بیابون تا مرکز شهر 80کیلومتر فاصله است خودم الان تهایی نمی تونم برم ای ...

آژانس نمیتونی بگیری؟ اگر واقعا امکانش نیست بری زنگ بزن اورژانس علائمت رو بگو اونا بهت میگن چیکار کنی

2706