2726
عنوان

خانمای باردار ساکن کرج...

1510 بازدید | 14 پست

دکترتون کیه خانما؟ازش راضی هستین؟؟

من دکترم اقای محتسبیه کارش خوبه ولی نوبت دهیش افتضاحه میخوام بدونم دکترای شمام اینطوره؟بااینکه بیمارشم وباردارم برا یه ماهه دیگه بهم نوبت داده اخه چ وضعشه😕😬

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
دکتر من خانم رشمه کریم بودن .. فوق العاده خوبن

میشه آدرسشو بگی عزیزم؟

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب باردارا ماه ب ماه میرن پیش دکتر

اگه جدیدن رفتی طبیعتن4 الی 5 هفته دیگه باید چکاپ بشی

اصن تو بارداری نیاز اساسی نیس حتمن بری دکتر..ی چکاب میشی برمیگردی

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2728
خب باردارا ماه ب ماه میرن پیش دکتر اگه جدیدن رفتی طبیعتن4 الی 5 هفته دیگه باید چکاپ بشی اصن تو بار ...

اره عزیزم ولی من الان ده هفتمه ودکتر برا یازده هفتگی باید سونو بنویسه براهمین خیلی اصرار داشتم زودتر نوبت بدن ک ندادن😬😬

مطبشون چهار راه طالقانی هست .. خودشون بیمارستان باهنر و کمالی هستن  ایشون جون بچه منو نجات دا ...

خیلی ممنون عزیزم

خداروشکر که کوچولوت سالمه💙

دکترمحتسب عالیه خداخیرش بده می ارزه ادم هرچی معطل شه یا دیرنوبت بده چون خیلی کارش درسته والا ما ک مط ...

اره عزیزم کارشون حرف نداره ولی بدون نوبت نمیره هیچکس 😐

انشالله شمام زایمان موفقی داشته باشی🌹💙

مرسی انشالله💙💗

اره عزیزم کارشون حرف نداره ولی بدون نوبت نمیره هیچکس 😐

بخدامااونجابودیم از5صبح بعدخانمای باردارمیومدن بدون هیچ نوبتی میرفتن داخل الکی میگفتن حالمون بده منشیم میفرستاد داخل

بخدامااونجابودیم از5صبح بعدخانمای باردارمیومدن بدون هیچ نوبتی میرفتن داخل الکی میگفتن حالمون بده منش ...

جدی؟منشیه شیفت صبح خیلی مهربونه 😁شایدازقبل نوبت گرفتن منم هرسری ک میرم سر وقت میفرسته داخل حالا نمیدونم این منشیه شیفت بعدازظهرشون یکم بداخلاقه مدارا نکرد زودتر نوبت بده

2706