2726
عنوان

همسرم چت هاشو با مادر و خواهر پاک میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 56 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم پاک میکنم چتامو باهمه... یکم.خصوصیه این... دوست داره پاک کنه.. واسه چی باید نگهداره.. ب چ دردش میخوره.. فکر بد نکن

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2728

شوهرمنم پاک.میکنه.البته باخواهرشو چون باخواهرای دیگش قهره درمورد اونا حرق میزنن و خواهرشوهرم میادبه شوهرم میگه اونا پشت سرمون چی میگن این دلش نمیخواد من بفهمم.البته چندبار خوندم مچموگرفته😂😂دیگه پاک میکنه

هیچی  

حساس نشو شوهر منم همینجوریه

کرم داره

حرفای عادیشون رو هم پاک میکنه

البته خانواده همسرت اگه زرنگ باشند هیچ وقت پیام درباره ی تو نمیدند

تو ساعات اداری به موبایلش زنگ میزنند

پس خیالت راحت

برای سلامتی دوقلوهام دعا کنید

شما  خودتون 

دوست دارید 

مکالمات تونو با خانوادتون 

کسی بخونه ؟؟؟؟🤔

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

به شما چه استارتر 

مگه شما چتاتو باخانواده ت پاک نکرده میذاری حتماشوهرت بخونه??

چه دغدغه ایه توداری،خانواده شن شایددلش بخواد دو کلوم خصوصی باهاشون بحرفه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706