2737
2739
عنوان

توروخداکمکم کنین باردارا و مادرا

178 بازدید | 22 پست

من هفته 12بارداری ام  یعنی11هفته و 2روز ازصبح انگارتوی کمرم یخ گذاشتن وی ذره ترشح زرد رنگ خیلی چسبناک داشتم الانم زیردلم دردمیکنه یعنی رحمم انگاریکی داره اونو میکشه و عین درد اولین روزپری درددارم

وقت پریمم نیس ک بگم بخاطراون دردداره چون شنیدم توی بارداری وقت پری رحم دردداره 

دهم نوبت پریمه ک باردارم..ایناطبیعیه؟؟خیلی نگرانم دیشب یادم رفت اسیدفولیک بخورم

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چیزی نیست اگه لکه بینی نداری.‌این دل دردا طبیعیه .‌حااالا بعد تعطیلات برو‌دکتر خیالت راحت بشه.‌ترشح هم تو طول بارداری طبیعیه

اگه نگرانی چرا دعا نمیکنی اگه دعا میکنی چرا نگرانی   

سلام نگران نباش همش طبیعیه. منم دقیق یادم نیست ماه دو بود یا سه یه هفته ای شدید تو گرمای تابستون لرز داشتم که خواهرشوهرم گفت طبیعیه و احتمالا دختر داشته باشی که درست دراومد. (البته اینا همش حدسه) اما درد لگن یا کشاله ران طبیعیه. استراحت داشته باش و خوردن یا نخوردن اسید فولیکم هیچ ربطی به این چیزا نداره. سعی کن خودتو تقویت کنی با سوپ قلم و اینا

2738
من نمیدونم عزیزم اگه میتونی با دکترت تماس بگیر

اخه خونه پدرم هستم دکترم شماره نداده😕خونه خودم شهردیگس

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
بچه بزرگ میشه رحم کشیـــــــده میشه خو درد داره دیگ 

اخه دردش عین پریه

سلام نگران نباش همش طبیعیه. منم دقیق یادم نیست ماه دو بود یا سه یه هفته ای شدید تو گرمای تابستون لرز ...

سلام عزیزم ممنون..ان شاءالله براهردومون سالم و طبیعی باشه

اخه من خودرحمم دردداره طبیعیه؟؟

منم ازین دردا داشتم احساس میکردم از درد میمیرم ولی طبیعیه

دردتوی رحم؟؟

2706