1147
1226

بچه ها من موهام همیشه بلند بود و الان مدتهاست مشکیه و رنگ نکردم

دلم تغییر زیاد میخواد . به سرم زده موهامو کوتاه کنم در حد پیکسی! اونقد کوتاه و شلوغ پلوغ. بعدشم هایلایت روشن کنم

نظری ، تجربه ای ، چیزی دارین؟

لطفا اگه آرایشگاه خوبم میشناسین معرفی کنین . من تهرانم

پشیمون میشیا

خدای خوبم نمیدانم صلاحت در چیست ک مادر نمیشوم ،فقط آنقدر میدانم ک دیگر بریده ام ،خسته ام ،از حرف ها ،از اینکه اطرافیانم چطور کودکانشان را ب رخم میکشند،از اینکه همسرم دلش برا کودکان آب میرودو من کودکی تقدیمش نکرده ام .از اینکه هرروز همان کاغذی ک صدای قلب کودکم را شنیدم و دکترم گف مبارکت باشد مادر شدی.را در بغلم میفشارم و گریه میکنم با کودکی ک الان باید برایش جشن ۳ سالگیش را میگرفتم آنقدر حرف میزنم ک خوابم میبرد و،وقتی بیدار میشم ی بالشت روی پاهایم میبینم و کاغذی از زمان بودنش در دلم، ک فقط همان برایم مانده است در بغلم .خدایاا چطور میتوانی تحمل کنی این داغ بندگانت را .این بزرگترین آرزوی من را برایم تبدیل ب واقیعت کن ،ن رویا .میدانم ک چشم انتظارم نمیگذاری .میدانم ک هر لحظه ک باهات دردو دل میکنم جوابت چیست ،میگویی؛فقط صبر ،صبر،صبر.        ولی خدای خوبم من بنده تو هستم همان ک برای صبرش کاسه ای دادی .   دوست گلم اگه امضامو خوندی برای مادر شدنم صلوات میفرستی 

رژیم حضوری ورژیم اینترنتی

درمان چاقی موضعی با دستگاه (ویژه خانم ها)

رژیم درمانی برای:

چاقی- دیابت - کبد چرب- افزایش چربی خون

رژیم بارداری- رژیم شیردهی- تخمدان پلی کیستیک

کلیک کنید

1156
1233
 وقتی کوتاه میکنی پشیمون نمیشی؟ من 20 ساله موهامو بلنده

من وقتی دخترم بدنیا اومد کوتاه کردم. تیفوسی خیلی کوتاه. عالی بود.هم چون مامان گرفتار بودم همیشه مرتب دیده میشدم هم موهام یک نفسی کشید. هیچ وقت هم پشیمون نشدم. 

1167
 وقتی کوتاه میکنی پشیمون نمیشی؟ من 20 ساله موهامو بلنده

اولش ک از رو صندلی بلند میشی حس غریبی داری ولی با اولین حموم رفتن از خوشحالی میخای بال دربیاری بقول ابجیم میتونی موهاتو یک دسته بشوری😁😁😁

زمستان است دیگر...دل زمین به برف گرم است دل من به تو💕💕💕
نه ندارم . .ولی موی بلندم همیشه ی خدا گوجه کردم پس کله م . این که اصن قشنگی نداره

با موی بلند میشه هزار مدل درست کرد.

گوجه ای.دم اسبی.با کلیپس خوشگل جمعش کنی.

اتو بکشی بریزی رو شونه هات.

فر کنی.....

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه 🎂🎂🎂🎂🙌🙌🙌
با موی بلند میشه هزار مدل درست کرد. گوجه ای.دم اسبی.با کلیپس خوشگل جمعش کنی. اتو بکشی بریزی رو شون ...

من شاغلم فرصت این کار رو ندارم . فقط وقتی میخوام مهمونی برم اتو میکشم میریزم دورم که اونم بهم نمیاد 

1220