2733
2734

سلامم .امروز و فردا رو میخام جای بکر و جایی که بشه خونه محلی اجاره کرد و راحت باشه 

و صمنان با این هوا به مشکل برنخوریم ممنونم

اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان

خواستی غذا بخوری برو رستوران نگین شمال پیربازار رشت فوق العاده است هنوز مزه غذاهاش زیر دندونمه البته فسنجونش یه کم بی نمک و ترشی ه

ولی خیلی جای دنج و اینکه اتاق های چوبی با ظروف سفالی سرو میشه به به ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره هوا با  رونیه 

اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان
2728
اصفهانم بارونه ولی نه خیلی زیاد. اولین پاییزیه که تو عمرم میبینم بارونی میشه اصفهان همیشه پاییز زمست ...

بهتر

بباره ک خیلی خوبه

زاینده رود یکم جون بگیره😍

او نیمه ی من است...❤️
2738
طرفای توشیبا گاز رو میشناسید اونوراس میگن اوضاع مسکن مهر رشت جالب نیست

نه اصلا نمیشنایم منطقه های رشت رو

از شهر دوره؟؟ 

جای خوبیه یا نه؟؟

از چه لحاظ میگن خوب نیست؟؟

گرونه یا ارزون خونه ها؟

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦