2703
2553
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 35 پست

بیبی چک گرون نشده؟😦😦دوتا از قبل داشتم. اخیرا نخریدم. از این به بعد تا 7 روز نگذشته از موعدم بیبی نمیزارم

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیبی چک گرون نشده؟😦😦دوتا از قبل داشتم. اخیرا نخریدم. از این به بعد تا 7 روز نگذشته از موعدم بیبی ن ...

نمیدونم منم از قبل یکی داشتم 

ولی شاید گرون شده باشه چون کیت که گرون شده

2720
من هیچ علایمی ندارم  قبلا علایم پریودی داشتم  الان فقط کمی سینه هام حساس شده همین

وا تو منی یا من تو؟بخدا منم هر ماه درد کمر و شکم از ده روز قبل شرو میشد این ماه فقط سینه راستم سفت و حساس شده

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 
2714

مال منم ماه قبل هاله انداخت حامله نبودم بنظرم هاله هرچیم کمرنگ باشه بایدصورتی کمرنگ باشه وتو دقیقه های اول ظاهر بشه هاله سفید بنظرم خط خود بیبی چکه که وقتی خشک میشه معلوم میشه

خدایا من به دستان تو خیره شدم معجزه کن.میدونم ناامیدم نمیکنی 
وا تو منی یا من تو؟بخدا منم هر ماه درد کمر و شکم از ده روز قبل شرو میشد این ماه فقط سینه راستم سفت و ...

یه روحیم در دو بدن 

من از ده روز قبل نه 

ولی یه روزش حتما دل و کمر درد میگیرم 

مال منم ماه قبل هاله انداخت حامله نبودم بنظرم هاله هرچیم کمرنگ باشه بایدصورتی کمرنگ باشه وتو دقیقه ه ...

از من هاله صورتی بود 

قشنگ مشخص بود 

اما بعد کامل محو شد خط سی فقط پررنگ شد 

من هیچ علایمی ندارم  قبلا علایم پریودی داشتم  الان فقط کمی سینه هام حساس شده همین

عزیزم من موعدپریودم بودواسه منم ۲۸روزس ۳روزعقب انداختم فقط حساس شودن سینه بایکمم زیرشکمم درد میکردرفتم ازمایش خون گفت بارداری اگ تافردانشودی بروازمایش

ممکنه زودزدی صبرکن بزاریک هفته ازموعدت بگذره  من بعدپنج روز تاخیرنشون ندادامابارداربودم انشاال ...

امیدوارم عزیزم حالا بازم صبرمیکنم اگه پری نیمد چندروز دیگه میزنم 

2706