2703
2553
عنوان

سوال از آقایون خانمها هم جواب بدن

1009 بازدید | 84 پست

شما حاضرید بادختریکه از همه لحاظ اوکی باشه( مثلا

نماز خون بامحبت باکمالات متین مهربان دلسوز خنده رو با حیا)ازدواج کنید اما باکره نباشه؟؟

مثلا قبلابهش تجاوز شده یا بهر علتی بکارت نداره

اما خب دختر خوبیه

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اینو با مشاور حل کن اینجا جواب مناسبی نمیشنوی

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
2720
من حاضرم 😄😄

😄

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

بله قطعاً .‌مگه همه چیز به بکارته ؟؟؟

خیلی از دخترا هستن که هزارتا کار دیگه میکنن ولی باکره ان . ملاک خوب و بد بودن هیچ دختری به این موضوع نیست ،حالا چه بهش تجاوز شده باشه چه از سر سادگی و بچگی این اتفاق براش افتاده باشه

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
2714

بنظرم باکره بودن اصلا چیز مهمی نیست والا ت همه جوامع نگاه کنی اصلا ب این چیزا اهمیت نمیدن مهم اینه براشون ک بااون طرف ارامش داشته باشن اما مملکت ما اینجوری ک خیلی براشون اهمیت دارع مثلا حالا خوبه اون طرف منظورم مرده قبلا ازدواج هرازجور کثافت کاری میکنه و بعد دختر باکره هم میخواد 😒😒

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
بله اگر پسر بودم حاضر بودم.اخرین فاکتوری که توجه میکردم گذشته اش بود و روابطی که در گذشته داشت.

دیگه تا این حدم بیخیال نباش

شاید ایدز داشته باشه😐😐😐

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

من با دختر ازدواج کنم؟ 

خب چیو جواب بدیم  

مثلا برعکسش ما با پسری که قبلا با کسی بوده ازدواج میکنیم یا نه

جواب من اینه که بله 

ولی در مورد ازدواج با دختر ما نمیتونیم خودمونو بزاریم جای اونا درک نمیکنیم حس هاشونو

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

میخوام ببین بقیه در مورد چنین کیسهایی چه نظرهایی دارن

از مشاوره پرسیدم گفتت بستگی به اون پسر داره

2706