1265
1273
عنوان

سوال از آقایون خانمها هم جواب بدن

665 بازدید | 79 پست

شما حاضرید بادختریکه از همه لحاظ اوکی باشه( مثلا

نماز خون بامحبت باکمالات متین مهربان دلسوز خنده رو با حیا)ازدواج کنید اما باکره نباشه؟؟

مثلا قبلابهش تجاوز شده یا بهر علتی بکارت نداره

اما خب دختر خوبیه

من حاضرم 😄😄

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ازه ☺ چون همه چیز بکارت نیس

من نمیگم هرزگی اگه علتش هرزگی و بی عفتی نباشه

و بخاطر ازدواج یبا عقد یا تجاوز باشه

اره

چرا ک نه

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آهای عشق مجازی ❤️👈دیگه منو نداری چقد گرفتی آخه عشق منو به بازی 😔 آهای عشق مجازی نیاد سرت الهی💘💔 سایش سرت بمونه👩‍❤️‍👨 تا وقتی زنده باشی💝🙏رفتم 🖐️ دیگه خاموش خطم 😔راهی و که رفتیمو دارم تنهایی برمیگردم🙍‍♀️🙇‍♀️ 💔↩️به روایت یک عشق مجازی ⏳🗺️✈️

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279

بله قطعاً .‌مگه همه چیز به بکارته ؟؟؟

خیلی از دخترا هستن که هزارتا کار دیگه میکنن ولی باکره ان . ملاک خوب و بد بودن هیچ دختری به این موضوع نیست ،حالا چه بهش تجاوز شده باشه چه از سر سادگی و بچگی این اتفاق براش افتاده باشه

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که تا به حال ندیدیمشون
1323

مثلا به چه علتی نباشه؟؟  

✔دوست داشتن اتفاقی است که اگر نیفتد زندگی سرد خواهد بود و اگر اتفاق بیفتد به مرور همه چیز را آتش خواهد زد. دوست داشتن حد وسط ندارد. اگر به کسی علاقه نداشته باشی شاد نیستی، اگر کسی را دوست داشته باشی غمگین خواهی شد، چون دراو غرق خواهی شد. مگر اینکه خدا را بیش ازهمه دوست داشته باشی، آن گاه به تعادل میرسی.✔                                                      اللهم عجـــل لولیـــک الفرج

بنظرم باکره بودن اصلا چیز مهمی نیست والا ت همه جوامع نگاه کنی اصلا ب این چیزا اهمیت نمیدن مهم اینه براشون ک بااون طرف ارامش داشته باشن اما مملکت ما اینجوری ک خیلی براشون اهمیت دارع مثلا حالا خوبه اون طرف منظورم مرده قبلا ازدواج هرازجور کثافت کاری میکنه و بعد دختر باکره هم میخواد 😒😒

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
بله اگر پسر بودم حاضر بودم.اخرین فاکتوری که توجه میکردم گذشته اش بود و روابطی که در گذشته داشت.

دیگه تا این حدم بیخیال نباش

شاید ایدز داشته باشه😐😐😐

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶

من با دختر ازدواج کنم؟ 

خب چیو جواب بدیم  

مثلا برعکسش ما با پسری که قبلا با کسی بوده ازدواج میکنیم یا نه

جواب من اینه که بله 

ولی در مورد ازدواج با دختر ما نمیتونیم خودمونو بزاریم جای اونا درک نمیکنیم حس هاشونو

1226
ازه ☺ چون همه چیز بکارت نیس من نمیگم هرزگی اگه علتش هرزگی و بی عفتی نباشه و بخاطر ازدواج یبا عقد ی ...

همووون كه نيلوفر ميگه

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️

اگه مومنه و جز تجاوز به صورت دیگه ای باکره نیست نه چون ادمیه که به هیچی معتقد نیست همه چیزش نمایشیه اگه برحسب اتفاقه اره

اگه ادم مومنی نیست و باکره ام نباشه خوب اگه انتخابم باشه بازم اره چون من میدونستم مومن نیست انتخابش کردم گذشتش بهم مربوط نیست 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
1280