1351
1341

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350

چه ژانری؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙❤️💚          یکی از زیباترین متن هایی که خوندم 😍😍😍😍😍................................. گوشه ای از اعتقادات سرخ پوستان : ما جزئی از طبیعت هستیم نه مالک ان، ما هیچگاه گیاهی را با ریشه از خاک نمی کنیم ما موقع ساختن خانه،خاک را زیاد جابه جا نمی کنیم ما در فصل بهار ارام روی زمین قدم بر می داریم چون مادر طبیعت باردار است ما هرگز به درختان آسیب نمی رسانیم، ما فقط درختان پیر و خشک را قطع می کنیم و قبل از قطع کردن برای آرامش روحش دعا می کنیم حتی حیواناتی که برای مایحتاج غذایی در حد نیاز از انها استفاده می کنیم را نیز با اجازه و دعا برای آرامش روحش او را از چرخه هستی جدا می کنیم  به اندازه مصرفمان درخت می بریم و گوشت تهیه می کنیم  هرگز هیزم ها را اسراف نمی کنیم اگه حتی یک درخت سرسبز و جوان را قطع کنیم همه درختان دیگر جنگل، اشک می ریزند و اشک آنها در دل ما نفوذ می کند و وجودمان را مجروح می کند و قلبمان ارام ارام تاریک می شود خاک مادر ما و آسمان پدر ماست باران عاشقانه ترین سرود هستی است طبیعت روح دارد و مهربانی را می فهمد........ ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 

جدیدا چند تا دیدم که خیلی دوست داشتم

Mr Sunshine

Hundred days my prince

Thirty but seventeen

ممکن است که من منکر چیزی باشم؛ ولی لزومی نمی بینم که آن را به لجن بکشم یا حق اعتقاد به آن را از دیگران سلب کنم. (کالیگولا - آلبر کامو)
1348

افسانه پری دریایم که دیگ حرف نداره این دوتارودان کن حتما

براباردارشدنم صلوات میفرستی دوستم😊؟                         اییییششش😒😒بفرست دیگه😒😁😂🤣                  

بهترین سریال های کره از نظر من اینان

اقای من یا اجوشی من 

اقای افتاب 

بکش خلاصم کن

عشق مخفی 

نسل خورشید 

گابلین 

عاشقان ماه

هیلر 

ملکه کی 

و... 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙❤️💚          یکی از زیباترین متن هایی که خوندم 😍😍😍😍😍................................. گوشه ای از اعتقادات سرخ پوستان : ما جزئی از طبیعت هستیم نه مالک ان، ما هیچگاه گیاهی را با ریشه از خاک نمی کنیم ما موقع ساختن خانه،خاک را زیاد جابه جا نمی کنیم ما در فصل بهار ارام روی زمین قدم بر می داریم چون مادر طبیعت باردار است ما هرگز به درختان آسیب نمی رسانیم، ما فقط درختان پیر و خشک را قطع می کنیم و قبل از قطع کردن برای آرامش روحش دعا می کنیم حتی حیواناتی که برای مایحتاج غذایی در حد نیاز از انها استفاده می کنیم را نیز با اجازه و دعا برای آرامش روحش او را از چرخه هستی جدا می کنیم  به اندازه مصرفمان درخت می بریم و گوشت تهیه می کنیم  هرگز هیزم ها را اسراف نمی کنیم اگه حتی یک درخت سرسبز و جوان را قطع کنیم همه درختان دیگر جنگل، اشک می ریزند و اشک آنها در دل ما نفوذ می کند و وجودمان را مجروح می کند و قلبمان ارام ارام تاریک می شود خاک مادر ما و آسمان پدر ماست باران عاشقانه ترین سرود هستی است طبیعت روح دارد و مهربانی را می فهمد........ ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 
اخرش بد تموم میشه یا تاریخی دوس ندارم 

بد تموم نشد که

منم تاریخی کره ای دوس ندارم ولی این فرق داشت

گفتی که گنه کنی به دوزخ برمت 😏 این را به کسی گو که تو را نشناسد ❤ یا علی
1226
اكشن باشه عشق و عاشقي هم توش باشه ترجيحاً

هیلر و شکارچی شهر با همین ژانر و خیلی هم قشنگن 😍😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من چرا انقدر از شما خوشم مياد؟به خاطر پروفايلته 😁ممنون اومدي تو تاپيك من

خواهش عزیزم این چه حرفیه 😍😍ای جون دل ب دل راه داره😉😉منم دوست دارم گلم🌺

براباردارشدنم صلوات میفرستی دوستم😊؟                         اییییششش😒😒بفرست دیگه😒😁😂🤣                  
1335