2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ممنون عزیز دلم

خواهش میکنم گلم ..تونستی عضو شی ؟ اگه نشد درخواست دوستی بده تا شمارمو بدم بهم پیام بده تا ادت کنم ..اگه میشه واسه منم دعا کن قلب جنبنم تشکیل بشه .بعد سه سال با همین چله این هدیه رو از امام حسین گرفتم دعا کن خودش مواظبش باشه

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
خواهش میکنم گلم ..تونستی عضو شی ؟ اگه نشد درخواست دوستی بده تا شمارمو بدم بهم پیام بده تا ادت کنم .. ...

عزیز دلممم

آقامون امام حسین که این هدیه رو بهت داده خودش ازش مراقبت میکنه

برات دعا میکنم‌گل من 

ایشالا سرموعد نی نیتو صحیح و سالم توو بغلت بگیری 

اره عزیزم عضو شدم دست گلت درد نکنه

رفتی سونو حتما خبرشو بهم‌ بده

۵۰۰ تا صلواتم نذر کردم‌ برای اینکه خوش خبر باشی

2738
عزیز دلممم آقامون امام حسین که این هدیه رو بهت داده خودش ازش مراقبت میکنه برات دعا میکنم‌گل من&nbs ...

فدات شم چقد مهربونی عزیزم انشالله به حق امام حسین خودتم حاجت روا بشی گلم ..که مطمعنم میشی بخاطر قلب بزرگت ..اصلا یکی از شرطهای حاجت روایی در این چله اینه که اول برای دیگران دعا کنیم بعد خودمون منم وقتی میخوندم اول اسم بقیه رو میاوردم بعد خودم که شکر خدا خیلیاشون مامان شدن قبل من ..چون من تقریبا سه بار این چله رو خوندم به نیت بچه دار شدن بار اخر حاجتمو گرفتم ...از ته قلبم دعا میکنم به حق شش ماهه کربلا حاجتتو بگیری از امام حسین عزیزم ... 

عزیز دلممم آقامون امام حسین که این هدیه رو بهت داده خودش ازش مراقبت میکنه برات دعا میکنم‌گل من&nbs ...

چشم حتما بهت خبر میدم عزیزم 

فدات شم چقد مهربونی عزیزم انشالله به حق امام حسین خودتم حاجت روا بشی گلم ..که مطمعنم میشی بخاطر قلب ...

عزیز دلم کاری نکردم که 

انشاالله همه حاجت روا بشن منو شمام همینطور

من که نذرمو ادا کردم

منتظر خبر خوشت هستم 😘😘

سلام میشه بگید چه جوریع چله اش خواهش میکنم😢

بله عزیزم ..ایت الله حقشناس از علمای بزرگ بودن یه شب امام زمان رو به خواب دیدن و ایشون بهشون یک روش برای خوندن زیارت عاشورا یاد دادن ..خیلی مجربه و هر کسی که خونده بدون استثنا حاجت گرفته البته به شرطی که تمام شرایطش رعایت بشه یعنی اگه کسی خوند و حاجت نگرفت باید بدونه خودش یه جایی رو رعایت نکرده ..خب خوندنش و شرایطش کمی سخته ولی واقعا می ارزه وقتی بدونی حاجتت هر چی باشه براورده میشه ..من یه کانال میفرستم واستون اونجا حاجت روایی ها رو گذاشته ..همینارو که بخونی انگیزه میشه واست ..همشم واقعیته ..من خودم دوبار حاجت گرفتم و پیام دادم به مدیر کانال سیدابراهیم که شاگرد ایت الله حقشناس بودن  که بذارن تو کانال 

عزیز دلم کاری نکردم که  انشاالله همه حاجت روا بشن منو شمام همینطور من که نذرمو ادا کردم منتظ ...

فدات شم عزیزم بازم ممنونم

2706