2726
عنوان

دوربینی چشم دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 91195 بازدید | 346 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام مادران عزیز پست های شما مال خیلی وقت پیش هست بعضی ازشماهابچه هاتون نیستاگموس داشتندانشالله بهترباشن اگه پیامم رودیدین لطفا روندبهبودبچه هاتون روبه من هم بگین ممنونتون میشم

سلام منم چند روز پیش ارجاع داده بودند به بینایی سنج که چشم دخترم هم دوربین هست من آستیگمات ولی گفت فعلا کمه میتونی عینک رو نگیری برای سن دبستان تهیه کنی خیلی ناراحتم و هرشب گریه می کنم ممنون که تجربیاتتون رو به اشتراک میذارید

سلا عزیزم من الان متن شمارو خوندم دخترم ۲ سالشه و چشاش دوربین و انحراف موقت داره دکتر بهش عینک داده من خیلی ناراحتم و نگران، خواستم از شما راهنمایی بگیرم حتما شرایط منو متوجه میشید دختر شما شرایطش چطوره الان که چن سال گذشته چشاش چطوره؟ انحرافش چطور شد ؟ نمره چشمش الان چنده ؟ چه کارا براش کردین ؟ تورو خدا بمن جواب بدید خیلی نگرانم

مامان سارا و حسین من و شوهرم هردو آستیکمات هستیم با نمره های کم که عینک نمی زنیم و مشکلی نداریم.اما ...

سلام توروخدا اگر پیامم ب دستت رسید جوابمو بده دخترم چهارسالشه ب منم گفتن چشاش آستیگماته یعنی چی این باید چکاکنم فقط گفت ۶ماه دیگه بیارش

خدایا مواظب فرزندانم باش نفس من به نفسهای اونا بنده..خدایا شکرت
2706