2737
2734

سلام خانوما 

من چی کنمممممم با این شوهرم با این اخلاق بدش دو سال عقدم  هفته دیگه عروسیمه تونستم یکم درستش کنم ولی بعضی وقتا دوباره اخلاق بدش برمیگرده و وقتی خانوادش رو می بینه کلا منو یادش میره یه جاری پر حرف دارم دختر خوبیه ولی خیلی پرحرف کلا با همه زیاد حرف میزنه همش شوهرم با اون حرف میزنه دیگه بعد با من سر سنگین میشع بعد دوباره یه ساعت خوب میشه دوباره یه ساعت دیگه دیوونه میشه اوایل عقد کرده بودیم کلا با من قهر بود تو خونشون ولی الان بهتره ... امشب خونه مادرشوهرم بودم از ساعت ۸ تا ۱۱ بد اخلاقی کرد منو نگا نکرد باهام حرف نزد میوه پوست کندم نخورد از یازده به بعد خوب شد تا ۱۲ یک  البته تو جمع بودیما خلوت دونفره نه .... حالا به نظرتون من سر سنگین بشم تا خودشو جمع کنه یا اینکه با زبون نرمش کنم یا کلا بی خیال بشم 

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوشی زده زیر دلش. باهاش سر سنگین باش بدونه دنیا دست کیه

📌از یک دی تاپیک نمیزنم تا سایت درست شه .😑تا سایتو درست نکنن آروم نمیگیگیریم 😂🤦🏻‍♀️ والا خو خسته شدیم از بس به هم لینک عکس دادیم . از بس نتونستیم تاپیک حذف کنیم و التماس کردیم گزارش بزنن . یه زمانی تو نی نی سایت قابلیت ریپلای نبود . لایک نبود . پست استارتر زرد نمیشد و مثل همه صورتی بود باید چند کیلومتر صفحه رو بالا پایین میکردی تا پست استارترو پیدا کنی 😂😂😑💔 حالا که این همه پیشرفت کردین نمی‌شه یه دکمه بلاک و یه دکمه حذف تاپیکم اضافه کنید؟ بوس به کله مونا تهرانی (فقط در صورتی که به این مشکلات سایت هم رسیدگی کنه) 😜

این مردا لیاقتشون اینه که نزاریم برن خونه ماماناشون وقتی ما خوبیم اونا سو استفاده میکنن نمونش شوهر خودم هر روز خونه مادرشه منم مجبورم باهاش برم، تو جمع اصن انگار ن انگار که منم هستم اینقد کفری میشم ک نگوووو😡😡😡😡😤😤

2738
چشه؟ مشکلش چیه ؟

نمیییییدونم .... بهش میگم چرا اینجوری میکنی میگه فکرم درگیره میگم فکرت فقط برای من درگیره با بقیه میگی میخندی 

عزیزم هیچ راهی وجود داره منم شوهرم دقیقا همینجوریه خانواه اش رو که میبینه هااااا شیر میشه میخواد من رو بخوره !!!بی خیال تازه امشب جلو مامانش اینا گفت کی بشه من این رو طلاق بدم راحت بشم...

خوشی زده زیر دلش. باهاش سر سنگین باش بدونه دنیا دست کیه

یعنی وقتی بداخلاقی کرد من بی محلش کنم .... خیلی راحت می تونم بی محل کنما ولی می خوام از راه بهتری وارد بشم که مادرشوهرم سوسه نیاد این وسط 

دوشخصیتیه چقدر...دو هفته به عروسی والا همه رو ابران ...بعد شوهرتون بداخلاقی میکنه...اینکه مدت عقد طو ...

نه عزیزم ب مدت عقد چ مربوطه من برادر شوهرم 13 سال از زندگیش میگذره دوتا بچه داره، دخترش بزرگه اونوقت تو جمع زنشو عشقم یا عشق من صدا میزنه 🙄

کلا مرداکه یه خورده اینجورهستن خانواده شونوکه میبینن دور ورمیدارن وبرمیگردن به تنظیمات کارخانه اما ت ...

خیلی رامش کردم تو این مورد اوایل که خیلی دور برمیداشت ولی بازم بعضی وقتا اینجوری میشه 

2706