2733
2739
عنوان

بیاین دوستانتون رو تگ کنید یه جمله بهش بگین (شکلات تلخ)

| مشاهده متن کامل بحث + 13222 بازدید | 2500 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزدلم ما خوبیم خودت چطوری؟ اره باا کامل نرو منم کم میام ولی‌ همین که هر از گاهی میام خوبه 😍 ...

قربونت برم.شما رو که دیگه خیالم‌راحته دارمتون

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2728
@شیطونکی    جونم دوست گلم خوبی عزیزم هرجا هستی خوش باشی

سلام عزیزدلم. خوبی؟ فدات شم گلم من خوبم. مرسی مهربون تو هم همینطور 😗😗😗😗

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
سلام عزیزدلم. خوبی؟ فدات شم گلم من خوبم. مرسی مهربون تو هم همینطور 😗😗😗😗

قربونت برم منم خوبم دلم تنگ شد برات خوشگل خانوم ممنون😘💗💗

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
2738

روزی‌که اسم خودمو چک کردم فرصت نداشتم جمله ی قصاره خودمم 😂 به دوستای‌خوبم بگم🥰 

امیدوارم همین لحظه که میخونید اتفاق عالیی واستون بیوفته و کلی شادتون کنه همیشه سرحال باشید و حال دلتون خوب باشه من هر وقت میبینمتون سر حال میشم 😍

@Paris1    

@خواننده_خاموش    

@___harley__quinn____    

@دلی    

@چرچیل    

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
@ziizii_    سلام دوست گلم خوبی چه خبر خیلی وقت ندیدمت خبرتوندارم همیشه شاد باشی عزیزم

سلام عزیزم والله چند روزی درگیر کارم هستم سر کار کارم زیاد شده همسرم هم تصادف کرده دیگه اصلا وقت نداشتم

روزی‌که اسم خودمو چک کردم فرصت نداشتم جمله ی قصاره خودمم 😂 به دوستای‌خوبم بگم🥰  امیدوار ...

قربونت برم عزیزم.حال دلم ما هم خوب میشه میبینیمت.شادترین لحظه ها رو برات میخوام برا خودت همسرت و صوفی نخودچی

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
سلام عزیزم والله چند روزی درگیر کارم هستم سر کار کارم زیاد شده همسرم هم تصادف کرده دیگه اصلا وقت ندا ...

الهی خسته  نباشی عزیزدلم

ای وای چرا 😞انشاءالله که چیزی نباشه و حالشون خوب باشه 

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
قربونت برم عزیزم.حال دلم ما هم خوب میشه میبینیمت.شادترین لحظه ها رو برات میخوام برا خودت همسرت و صوف ...

مرسی عزیزمم😍😍😍😍😍

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2706