2733
2734
عنوان

اثاث کشی مجدد بعد از دوماه 😢😩😱

160 بازدید | 14 پست

سلام خانومای گل دوماه پیش مجبور شدیم از قزوین واسه کار همسرم بیایم بوشهر آخ که چقد ناراحت بودم یک پسرم کلاس سوم و پسر دیگه ام ۱۱ ماهه اس با چه سختی و البته ناراضی اومدیم اینجا کلی دعا کردم که زیاد اینجا نمونیم آخه بوشهر خیلی دوره خدایی 😕 یکهفته بعد کار همسرم تو همون قزوین درست شد خداروشکرررر😍 بخدا هنوزم باورم نمیشه عاشقتم خداجون خلاصه داریم برمی گردیم فقط دوباره باید اثاث بچینم اونم با دوتا بچه همسرم قزوینه روز آخر میاد فقط چون سرکاره دست تنهام  میشه برای این موضوع دعام کنید با دل‌های مهربونتنون تو اینمدت سخت بهم گذشت خیییییلی ماجراش طولانی شاید یه روز تعریف کردم علت اومدنمون به بوشهر چه روزای بدی 😣 ولی هر چی بود گذشت همه چی درست شد خداروشکررر که دعاهام مستجاب شد ❤️

با آن همه دلداده دلش بسته ی ما بود !ای من به فدای دل دیوانه پسندش 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سخته اثاث کشی مخصوصا جمع کردنش😰

آره واقعا الانم نمی دونم از کجا شروع کنم کمی نگرانم آخه پارسال بیش‌تر وسایل منزل رو عوض کردیم خدا کنه سالم برسن قزوین  

2731
2738
پسرت مگه مدرسه نداشته تو این دوماه

چرا مدرسه ثبت نام کردین علی الحساب مبلغ ۲/۵ میلیون هم آزمون گرفتن نمی دونم مبلغیش  رو پس بدن یا نه چون با مدرسه خودش تو قزوین صحبت کردم 😕

به این فکر من میری در آغوش وطن انرژی میگیری جمع میشه

ای جووون آره بخدا الانم گریه ام گرفته همه اش خدارو شکر میگم 😍

آره واقعا الانم نمی دونم از کجا شروع کنم کمی نگرانم آخه پارسال بیش‌تر وسایل منزل رو عوض کردیم خدا کن ...

انشالله سالم میرسه اگه خوب و اصولی بسته بندی کنین بعضی شرکتها هستن با سلفونهای خیلی بزرگ دور وسایل بزرگ رو خیلی خوب میبندن

کجاش مهم نیست(ممکنه شناسایی شم.خخخ)..اما دلم میخواد به اصفهان برگردم...

از صمیم قلبم دعا می کنم همه به خواست دلشون برسن دوری و غربت درد بدیه 😢

انشالله سالم میرسه اگه خوب و اصولی بسته بندی کنین بعضی شرکتها هستن با سلفونهای خیلی بزرگ دور وسایل ب ...

ممنون دوستم 😍

2706