2726
عنوان

گرفتار ها و حاجت دارا کجایین.اومدم حرم امام رضا +عکس حرم

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 54 پست

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عکس از ضریح امام رضا ...ان شاءالله  زودتر بیاین  تو این مکان پر از ارامش

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

چراغانی کردن و اماده کردن  حرم امام رضا برای جشن پیامبر 

سلام عزیزم.زیارتت قبول باشه.خواهش میکنم برای مادر من هم دعا کن.اگر از رو به روی پنجره فولاد رد شدی یادی از من بکن ایشالا خدا حاجت منم بده و مادرمو سرطان نداشته باشه.دو ماه دیگه معلوم میشه..

آسمون خاص و خوووشگل حرم مطهر ..قشنگ نیست به نظرتون ...

سلام عزیزم.زیارتت قبول باشه.خواهش میکنم برای مادر من هم دعا کن.اگر از رو به روی پنجره فولاد رد شدی ی ...

ایشالا همیشه مادرتون سالم باشن عزیزم منم شوهرم مشکل مادرتون داره دلم خیلی شور میزنه ک سرطان داشته باشه 

2706