2703
2553

نایب الزیاره تمام حاجت دارا و گرفتارها 

...یه نماز  زیارت میخونم به نیت تمام اعضای نی نی سایتی

ان شاءالله به حق این مکان شریف همه به حاجت دلشون برسن .

خودمم مامان میشم من میدونم 

اقام امام رضا ضمانت میکنه 

..نشون به اون نشون یه مادری کوچولوی یه ماهشو داد من نگه دارم وضو بگیرم وای چه حس خوبی دفعه بعدی با نی نی ام بیام صلوات بفرستین

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

زیارت قبول ایشالا حاجت روا بشی. به نی نی منم دعا کن سالم  و به موقع بیاد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2714

هرجا سخن از گرفتاران است نام من در ان تاپیک میدرخشد😑😑

دعا کن من امسال قبولشم ازمونمو منم واسه تو دلیت ک قراره بزودی حسش کنی دعا میکنم 😘😘😘😘😍😍😍❤

❤و خدایی ک به شدددددت کافیست❤

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2706