1421
1389

نایب الزیاره تمام حاجت دارا و گرفتارها 

...یه نماز  زیارت میخونم به نیت تمام اعضای نی نی سایتی

ان شاءالله به حق این مکان شریف همه به حاجت دلشون برسن .

خودمم مامان میشم من میدونم 

اقام امام رضا ضمانت میکنه 

..نشون به اون نشون یه مادری کوچولوی یه ماهشو داد من نگه دارم وضو بگیرم وای چه حس خوبی دفعه بعدی با نی نی ام بیام صلوات بفرستین

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

زیارت قبول، التماس دعا😞

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

زیارت قبول ایشالا حاجت روا بشی. به نی نی منم دعا کن سالم  و به موقع بیاد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
1390
1376

هرجا سخن از گرفتاران است نام من در ان تاپیک میدرخشد😑😑

دعا کن من امسال قبولشم ازمونمو منم واسه تو دلیت ک قراره بزودی حسش کنی دعا میکنم 😘😘😘😘😍😍😍❤

🥀دور خودم هی پشت هم دیواااار کشیدم جوری ک جز خودم چیزی ندیدم🚫به هر دری زدم که توی چشم باشم هرکاری کردم تا تو قلب همه جاشم 🚫هربااار دستامو تو محکم تر گرفتی😔هربار اسون تر من از تو دل بریدم ☹آسون نبود پاپس کشیدن توی این راه😑آسوووون نبود دنیارو از چشم تو دیدن 🙈از لاک جیغممم تا خدا رسیدنم رو مدیون اونیم ک فردامو رقم زد 😍خدایی ک منو تو آغوشش کشیدو ب جای هردومون همه راهو قدم زد😍❤و خدایی ک به شدددددت کافیست❤

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

سلام مارم برسون..  دعا کن به مشکل مالی برخوردیم😟

رختخواب را رهــا کردم و روے زمین خوابیـدم ،،، ســرما به بدنم نفوذ کرد و مریض شدم ، اما روحــم شفا پیدا کرد ،،،،  چه مریضی لذت بخشی.....!!!!              👈چمران👉 اینگونه درخاطراتش نوشت ، وقتی طاقت دیدن نداشت، دیدن خواب پیرمردی روی زمینــ سرد، و دیدن خودش داخل رختخواب گرمــ......                          واما این روزها..این روزها سرما جهانی را گرفته ،سرمای یتیمی،سرمای یک وعده غذا،سرمای یک جرعه آب،سرمای ظلم، بی عدالتی ، فحشا ،سرمای یمن، و...اگر پیرمردی قلب شهیـــدی را چنین بیازارد،   این عصر یخبندان با قلب یک 👈امــام👉چه میکند؟؟!                                 العجل.یـــامولا یــــاصاحب الزمان 
1396

1364