2733
2734
عنوان

درد شبیه پریودی در اواسط سیکل چه علتی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 58986 بازدید | 430 پست
واای چقد خووووب منم از دیروز که روز ۱۲ سیکلم بود، بعد از نزدیکی حالات عین پریودی دارم. ترشحات قهوه‌ا ...

سلام خوبی عزیزم میدونم خیلی وقته گذشته ولی منم ۱۱ سیکل اقدام کردم روز ۱۳ دقیقن حالت پریودی گرفتم کمردرد شدید منم ترشحات قهوه ای حالت ...اصن تا حالا سابقه نداشتم یکسال اقدامم برای دومی من....یعنی میشه منم باردار بشم دعام میکنی بدونی اگه چقد محتاجم که واسم دعا کنن‌..خدا عزیزانت برات حفظ کنن.....اسمم سمانه

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا

سلان منم از ۱۷ سیکلم یه در پریودی داشتم که هر لحظه میگفتم الان پریود میشم اما تا فرداش طول کشید الان ۲۴ سیکلم هنوز دل درد و کمدم قسمت لگن درد دارم خسته شدم دیروز بیبیم زیر ۵ دقیقه هاله خیلی کمرنگ انداخت رفتم آزمایش بتا دادم ۲.۶ بودن منفی

۷ روز دارم تا موعدم خسته شدم دیگه.برام دعا کنید باردار باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم شما باردار بودین،

سلام عزیزم خوبی والا من ۸ روز مونده موعدم هنو

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
2731
انشاالله بیای خبر بارداریتو بدی

انشالله دعام کن خیلی‌‌....انشالله خودت هم...بیخبر نزاریم

یادش بخیر اینجا من کامنت گذاشتم که درد اواسط پریودم دارم غافل از اینکه همون ماه باردار بودم الانم دخترم فردا هفت ماهش تموم میشه همین جا برای همه آرزومندا دعا میکنم هر چی زودتر دامنشون سبز بشه الهی آمین...

2738

منم شانزدهم دورم درد زیر دلم داشتم بیشتر سمت راست

پنج روز بعد تخمک گذاری

ترشح سفید هم دارم

یه هفته تا ده روز تا موعدم مونده

باردار بودم میام خبرشو میدم

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
عزیزم من نزدیک دو سال باردار نمیشدم. اینکه باردار میشی خیلی خوبه ان شاءلله به زودی مجددا باردار میشی ...

سلام عزیزم میدونم چند ساله از این تایپک گذشته میشه بگید چه قرصی استفاده کردید واسه بارداری اخه من کلوموفین استفاده کردم الان دوهفته مونده به پریودم دل درد و کمر درد دارم مثل درد پریودی

سلام خانوما من روز ۳ سیکل به مدت ۵ شب قرص لتروزول خوردم و روز بعدش امپول HMG زدم روز سیزدهم سیکل سونو دادم یه فولیکول 18_19 تو تخمدان چپم داشتم دکتر دوتا امپول HCG تجویز کرد زدم و شب بعدش ک دیشب بود اقدام داشتم از دیشب دوتا تخمدان هام و دلم و زیر دلم با کمرم درد میکنن گاهی هم واژن و مقعدم تیر میکشه شما میدونید دلیلش چیه؟

سلام خانما منم از روز ۱۱پریودی دلدرد مشابه پریودی دارم همش حس میکنم میخوام پریود شم.الان این تاپیکو دیدم.داروی محرک نمیخورم فقط دوفاستون و متفورمین...ولی قبلا میخوردم اینطوری نمیشدم.لطفا دعا کنید باردار باشم ۶ساله منتظرم

تخمك گذاري من روز لقاحمم درد داشتم به حدي كه فكر كردم كيستي چيزه ميخواستم برم سنو كه بسته بود ٣هفته ...

میشد روز چندم سیکل؟

منم درد داره ولی بنظر از تاریخ تخمک گداریم گذشته!... نمیدونم چیه. ده روز ب پریودم مونده

2706