2733
2734

امروز روز ۱۹ سیکلم هست

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تخمك گذاري 

آخه اولین باره که انقدر دردش شبیه پریودی هست. معمولا موقع تخمک گذاری تیر میکشید گاهی راست گاهی چپ

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
2728

تخمك گذاري من روز لقاحمم درد داشتم به حدي كه فكر كردم كيستي چيزه ميخواستم برم سنو كه بسته بود ٣هفته بعد متوجه شدم باردارم

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦
منم داشتم یکی دو روز.. دیشبم شدید بود.. ولی هنوز مونده تا تایمش برسه

آره واسه منم حدود ۱۲ روز مونده به موعدم ولی انگار میخوام پریود بشم اونطوریه دردش

آخه اولین باره که انقدر دردش شبیه پریودی هست. معمولا موقع تخمک گذاری تیر میکشید گاهی راست گاهی چپ

معمولا اينه ولي خب شايد علل ديگه درد شكم باشه 

ولي خب هر سيكل با سيكل بعد فرق داره

2738
شاید عفونت باشه دکتر برو

عفونت ماه قبل داشتم که برطرف شد این ماه

تخمك گذاري من روز لقاحمم درد داشتم به حدي كه فكر كردم كيستي چيزه ميخواستم برم سنو كه بسته بود ٣هفته ...

الهی چه خوب😍 خدا کنه واسه منم دلیلش همین باشه... شکمم خوبم کار نمیکنه چندروزه. البته hcg  این ماه زدم

آره واسه منم حدود ۱۲ روز مونده به موعدم ولی انگار میخوام پریود بشم اونطوریه دردش

من تقریبا هر ماه همینطورم، دو هفته مونده به پریودم به شدت درد دارم

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
من 4 روز مونده به موعد علائم پریودی داشتم امروز که روز پری هست درد مبهم توی کمرم دارم ولی پری نشدم&n ...

ان شاءلله که نشی 😍

2706