2410
2553

من سه تا پسر عمو رو داماد کردم، ی پسر خاله رو هم کمابیش خواستگاری هاش بودم! 

خواستگاری های خودمم که بوده!دوستام هم اکثرا داداش درحال ازدواج دارن یا پسر تازه ازدواج کرده😂

ی جورایی فک کنم با تجربه ام!

#خواستگاری

من تجربه هامو مینویسم!

شمام بنویسید!

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

هر چقدرم که سعی کنی فلان جور باشی بازم نمیشه . چونکه توی مراسم خواستگاری هر اتفاقی ممکنه بیوفته . توی مراسم خواستگاری من ک البته بله برون هم بود یهو دعوا شد بین عمو همسرم با بابام . دعوای بد . ولی خدا رو شکر حل شد همون شب . این چیزا عادیه. 

به هیچ کس حسودی نکن . وقتی نمیدونی که خدا شاید در برابر چیزی که بهش داده یه چیزی رو هم ازش گرفته .   
تمام قول و قرارا رو مکتوب کنید با امضای شاهد. مردا دروغ زیاد میگن 

عزیزم زندگی رو نباید با این حرفا و بی اعتمادی شروع کرد

بهتر با روانشناس و تحقیق درمورد کیسمون مطمئن بشیم

هر چقدرم که سعی کنی فلان جور باشی بازم نمیشه . چونکه توی مراسم خواستگاری هر اتفاقی ممکنه بیوفته . تو ...

وای اره منم شب بله برونم شیرینی ک داماد اورده بود و باز نکردیم شیرینی خودمونو باز کردیم بعدا بهشون برخورده بود😤😒

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍
عزیزم زندگی رو نباید با این حرفا و بی اعتمادی شروع کرد بهتر با روانشناس و تحقیق درمورد کیسمون مطمئن ...

روانشناس معجزه که نمیکنه یا غیب گو نیس که اینده رو بدونه. طرف یه قولی همینطوری میده بعد میره بیشتر فکر میکنه ننه اش یه چیز میگه بابلش یه چیز میگه بعد هزار جور ادا در میارن. بهرحال صلاخ مملکت خویش خسروان دانند 

2706